Periferie - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůPeriferie

WD My Cloud

3. října 2013, 23.53 | Western Digital nabízí vlastní osobní cloud – novou produktovou řadu externích disků My Cloud pro řešení na základě osobního cloudu, které poskytují snadné ukládání dat, jednoduchý přístup a sdílení fotografií, videozáznamů a dalších souborů kdykoli, kdekoli a na jakémkoli zařízení.

 

 

 

Western Digital: My Passport Edge s USB 3.0

12. října 2012, 09.06 | Společnost WD, dceřiná firma Western Digital Corporation, od září pod označením My Passport Edge nabízí svou nejnovější verzi produktové řady přenosných pevných disků, určených jak pro platformu PC, tak i Mac. Externí disky My Passport Edge a My Passport Edge for Mac mají kapacitu paměti 500 GB a rozhraní USB 3.0 pro rychlé ukládání a načítání dat.

 

 

 

Frixbee: bezdrátové nabíjení iPhonu v praxi

7. března 2012, 00.00 | Nedávno jsme informovali o bezdrátové nabíječce iPhonů od Deximu. Nyní jsme ji měli možnost otestovat v praxi. Nakolik je technologie bezdrátového nabíjení použitelná v praxi?

 

 

 

Bezdrátové dobíjení pro iPhone od Deximu

19. ledna 2012, 00.00 | Společnost Dexim nabízí na českém trhu řešení pro bezdrátové dobíjení iPhonu pod označením Frixbee Wireless Charger. Jak to celé funguje?

 

 

 

CES 2012: Thunderbolt disk konečně přicházejí

12. ledna 2012, 00.00 | Již více jak rok nabízí Apple počítače s novým rozhraním Thunderbolt a uživatelé si stěžují, že pro něj takřka neexistují žádné periferie. Letošní CES konečně přinesl smysluplnou porci TB disků. Pojďme se podívat na jejich přehled.

 

 

 

CES 2012: Belkin předvedl Thunderbolt Express dock

11. ledna 2012, 00.00 | V Las Vegas Belkin v praxi předvedl dokovací stanici pro MacBooky PRO a Air s rozhraním Thunderbolt. Na jednom konektoru tak můžete mít připojeno několik USB, FW, TB, A/V či síťových zařízení.

 

 

 

CES 2012: Withings Smart Baby Scale

10. ledna 2012, 00.00 | Společnost Withing již delší dobu nabízí váhu, která umí sledovat vaši hmotnost a informovat o ní na internetu. Nyní získala ocenění za inovaci za nový produkt určený pro sledování váhy kojenců. Samozřejmě ve spojení s iOS aplikací.

 

 

 

iOMEGA eGO MAC edition – sprinter v praxi

9. ledna 2012, 00.00 | Dalším externím diskem určeným pro Mac v našem testu se stal iOMEGA eGO MAC edition v kapacitě 0,5TB. V mnoha ohledech je podobný nedávno testovanému WD Studiu. Kde jsou rozdíly?

 

 

 

WD My Passport Studio 1TB v praxi

4. ledna 2012, 00.00 | Do našeho redakčního testu se dostalo několik externích hard disků označovaných jako Mac přátelské. Pojďme se podívat na první z nich, nejluxusnější Western Digital My Passport Sudio 1TB.

 

 

 

Sonnet nabízí ExpressCard adaptér pro Thunderbolt

19. prosince 2011, 00.00 | Pokud máte ve svém Macu Thundebolt port a chybí vám možnost používat ExpressCard/34 karty či třeba Fireware nebo e-SATA zařízení, řešením pro vás může být nový adaptér Echo od Sonnetu.

 

 

 

Strana výpisu

1 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: