Periferie - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůPeriferie

Pohled do útrob nového iPodu touch

15. září 2010, 00.00 | V rámci rozebírání nových iPodů se iFixit podívala také do nitra iPodu touch čtvrté generace, zjistila, že proti iPhonu 4 je jeho hardware o trochu ochuzený.

 

 

 

Microsoft následuje Apple. Má myš s dotykovou plochou

13. září 2010, 00.00 | Microsoft brzy uvede na český trh myš, která nabídne dotykovou plochu s podobnym principem jako Apple Magic Mouse. Pokud hledáte alternativu, možna vás zaujme.

 

 

 

Pohled do nitra nového iPodu shuffle

13. září 2010, 00.00 | iFixit rozebrala nový iPod shuffle, odhalila maximálně kompaktní konstrukci.

 

 

 

Zpráva z mediální akce Applu

3. září 2010, 00.00 | Steve Jobs představil iOS 4.1 a předběžnou verzi iOS 4.2. Uvedl nové iPody shuffle a nano a iPod touch čtvrté generace. Objevily se také iTunes 10 integrující sociální funkce a nakonec Jobs předvedl zcela přepracovanou novou Apple TV, poskytující mediální obsah prostřednictvím streamingu a výpůjček.

 

 

 

Možné řešení dotykového ovládání Maců

25. srpna 2010, 00.00 | Zveřejněná patentová žádost Applu naznačuje, jak by mohl řešit přechod mezi tradičním a dotykovým ovládáním budoucích Maců.

 

 

 

Dual-link DVI na mini DisplayPort bez zaváhání - recenze převodníku Atlona AT-DP400

20. srpna 2010, 00.00 | Nabídka kabelů, redukcí a převodníků pro nejrůznější kombinace propojení monitoru a počítače je v Apple Store bohatá. Řešení, které by umožňovalo z rozhraní dual-link DVI posílat signál do mini DisplayPortu tady však nenajdete. Prázdné místo na trhu zaplnila teprve americká Atlona se svým konvertorem AT-DP400. Je drahý, ale funguje dobře.

 

 

 

Nové informace k dohodě Applu s Liquidmetal Technologies

18. srpna 2010, 00.00 | Po uzavření dohody s Applem splatila Liquidmetal Technologies 11 milionů USD svých dluhů. A Apple už nyní využívá jejího materiálu pro jeden drobný doplněk iPhonu.

 

 

 

Apple zakoupil práva na slitiny Liquidmetal Technologies

11. srpna 2010, 00.00 | Dohoda o výlučných právech na speciální amorfní slitiny firmy Liquidmetal Technologies pro užití ve spotřební elektronice naznačuje, že by se tyto materiály mohly objevit v budoucích produktech Applu.

 

 

 

Recenze: Belkin iPad car charger 2.1A v praxi

5. srpna 2010, 02.00 | Vybrat správnou autonabíječku pro Apple iPad není tak snadný úkol, jak by se mohlo zdát. Baterie iPadu vyžaduje dostatečný proud, který většina neznačkových USB autonabíječek bohužel nenabízí. Proto jsme otestovali speciální Belkin iPad auto-charger.

 

 

 

Pohled do útrob Magic Trackpadu

2. srpna 2010, 00.00 | iFixit rozebrala Magic Trackpad, což nebylo právě snadné, odhalila čistý a elegantní vnitřní design a pečlivé dílenské zpracování.

 

 

 

Strana výpisu

9 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: