Periferie - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůPeriferie

Google předvedl offline Gmail aplikaci na iPhonu

23. února 2009, 06.00 | Na barcelonském kongresu MWC Google ukázal, jak bude možné provozovat Gmail offline na prohlížečích kompatibilních s HTML5, tedy též v mobilním Safari iPhonu a iPodu touch.

 

 

 

Apple ukončil prodej 20“ monitoru Cinema Display

23. února 2009, 01.00 | Ve čtvrtek Apple přestal prodávat svůj 20“ monitor Cinema Display a distributoři mají také nedostatek 30“ modelu.

 

 

 

Na kongresu MWC byla předvedena plnohodnotná GPS navigace pro iPhone

20. února 2009, 06.00 | Firma Sygic na barcelonském Mobile World Congressu ukázala GPS navigaci pro iPhone, poskytující navigační pokyny krok za krokem.

 

 

 

DataViz představila Documents To Go pro iPhone

18. února 2009, 06.00 | Firma DataViz ukázala beta verzi aplikace Documents to Go pro iPhone, jež umožní editaci dokumentů Microsoft Office na telefonu Applu.

 

 

 

ARM předvedla své chystané procesory pro mobilní zařízení

18. února 2009, 06.00 | V rámci světového kongresu MWC v Barceloně ARM představila své chystané procesory pro mobilní přístroje, jež by se jednou mohly objevit též v iPhonu.

 

 

 

Brzy bude dostupný adaptér z Mini DisplayPortu na HDMI

18. února 2009, 02.00 | V USA se v březnu začne prodávat adaptér dovolující připojení Maců s Mini DisplayPortem k zařízením s rozhraním HDMI.

 

 

 

Google spustil novou synchronizační službu pro iPhone

13. února 2009, 06.00 | Beta verze bezplatné synchronizační služby Google Sync podporuje také iPhone, oproti MobileMe však má řadu omezení.

 

 

 

Zprávy o iPhonu a iPodu touch: informace o novém iPhonu ze Spojených arabských emirátů, Apple možná povolí aplikace v pozadí, zákaz exkluzivity ve Francii potvrzen a první možnost otevření iPodu touch 2. generace.

6. února 2009, 02.00 | Zprávy o zahájení prodeje iPhonu 3G ve Spojených arabských emirátech nepřímo naznačují, že by se nový iPhone mohl objevit v červnu. Apple údajně zvažuje, že na iPhonu povolí fungování aplikací třetích stran v pozadí. Odvolací soud potvrdil zákaz exkluzivity prodeje iPhonu ve Francii. A utilita „redsn0w lite“ dovoluje otevřít firmware iPodu touch druhé generace technicky zdatným uživatelům.

 

 

 

Adobe údajně spolupracuje s Applem na Flashi pro iPhone

4. února 2009, 04.00 | Adobe tvrdí, že se spojila s Applem při vývoji Flashe pro iPhone.

 

 

 

Zprávy týkající se iPhonu: podrobnosti o „iPhonu2,1“, App Store plánuje oddělení prémiových her a QuickPWN pro firmware 2.2.1.

2. února 2009, 02.00 | Scházejí se další informace o pravděpodobném novém modelu iPhonu, zatím známém jen podle identifikátoru „iPhone 2,1“. Objevily se pověsti, že Apple chystá v aplikačním obchodu App Store zvláštní oddělení pro kvalitnější a dražší hry. A hackerský nástroj QuickPWN již zvládá firmware 2.2.1.

 

 

 

Strana výpisu

... 20 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: