Periferie - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálů



Periferie

Dva zajímavé patenty Applu k dotykovému ovládání

18. ledna 2010, 00.00 | Nedávno zveřejněné patentové žádosti popisují obrazovku s pixely citlivými na dotyk a pero použitelné pro kapacitní dotykové obrazovky.

 

 

 

Stížnosti na vybíjení bezdrátových klávesnic v kombinaci s Magic Mouse přetrvávají

6. ledna 2010, 00.00 | Nadále se objevují četné stížnosti uživatelů na tento problém, Steve Jobs však údajně již přislíbil brzkou nápravu.

 

 

 

Knižní novinka: Hackněte si svůj iPhone (a iPod touch) jak je to jen možné…

30. prosince 2009, 00.00 | Jsou vám blízké pojmy jako jailbreak či Cydia, či byste jim rádi již konečně porozuměli? Chcete ze svého jaibreaknutého iPhonu dostat skutečně maximum? Potřebujete svůj iPhone či iPod touch rozebrat do poslední součástky? Nebo byste se rádi stali vývojáři aplikací, které využívají výhod odemknutého iPhonu? V těchto a dalších více jak sto obdobných případech byste neměli přehlédnout publikaci „Velká kniha tipů a triků pro iPhone“, kterou blíže představujeme v naší recenzi.

 

 

 

Nově zveřejněné patenty Applu

14. prosince 2009, 00.00 | Nové patentové žádosti Applu naznačují, že zvažuje zabezpečení hardwaru proti manipulacím, využití akcelerometru k přehrávání médií a zavedení univerzálního doku pro iPhone a iPody.

 

 

 

Magic Mouse zřejmě způsobuje rychlé vybíjení bezdrátových klávesnic

7. prosince 2009, 00.00 | Řada uživatelů hlásí, že se jim baterie bezdrátové klávesnice vyčerpávají mnohem rychleji v kombinaci s myší Magic Mouse.

 

 

 

Neoficiální ovladače dovolují užívat Magic Mouse i na PC s Windows

25. listopadu 2009, 00.00 | Nová myš Magic Mouse se sice oficiálně dá používat pouze na Macu, ale díky nově zveřejněným neoficiálním ovladačům ji půjde provozovat také na PC s Windows.

 

 

 

Synology DS409slim jako alternativa k Time Capsule

24. listopadu 2009, 00.00 | Pokud máte pocit, že Time Capsule Vám nenabízí dostatek funkcí nebo hledáte řešení s vyšší úrovní zabezpečení dat, pravděpodobně budete vybírat některý z NAS serverů. V dnešním článku jsme shrnuli zkušenosti se Synology DS409slim, který s Macem funguje velmi pěkně.

 

 

 

Nové informace o převodníku Atlona AT-DP200

20. listopadu 2009, 00.00 | Server MacObserver vyzkoušel převodník Atlona AT-DP200 umožňující připojit zařízení s DVI výstupem na monitory s Mini DisplayPortem.

 

 

 

VESA oficiálně přijala Mini DisplayPort jako standard

13. listopadu 2009, 00.00 | Organizace VESA v úterý schválila konektor Mini DisplayPort jako svůj standard, což dává naději na jeho větší rozšíření a silnější podporu.

 

 

 

Zbývající hardwarové novinky Applu

26. října 2009, 00.00 | Apple minulé úterý uvedl také nové dálkové ovládání Apple Remote a některé další hardwarové příslušenství.

 

 

 

Strana výpisu

... 13 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: