Periferie - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůPeriferie

Indigo - digitální domácnost řízená z Macu

20. září 2011, 00.00 | X10 je jedním ze standardů pro přenos ovládacích povelů po elektrickém vedení na krátké vzdálenosti (desítky až nízké stovky metrů). Výhodou je, že není nutné doplňovat stávající elektroinstalaci vyhrazenými datovými vodiči. Nevýhodou naopak o něco menší odolnost proti rušení.

 

 

 

Počínají přicházet konkrétnější informace o monitoru Apple Thunderbolt Display

19. září 2011, 00.00 | Macworld již obdržel monitor Apple Thunderbolt Display a zveřejnil svá první zjištění. A Apple vydal podpůrný dokument o možnostech jeho připojování k Macům s rozhraním Thunderbolt.

 

 

 

Nové dění okolo rozhraní Thunderbolt

16. září 2011, 00.00 | Rozhraní Thunderbolt se příští rok dostane i na PC s Windows, na variantu s optickými kabely si zřejmě ještě počkáme a Seagate předvedl Thunderbolt adaptéry pro své externí disky GoFlex. Monitory Apple Thunderbolt Display již vyrazily k zákazníkům. A Apple vydal další softwarové aktualizace spojené s rozhraním Thunderbolt, jež ale také doplnily podporu funkce Lion Internet Recovery do nových MacBooků Pro.

 

 

 

Apple připravuje druhou generaci základnové stanice AirPort Express 802.11n

14. září 2011, 00.00 | Podle informací AppleInsideru Apple chystá druhou generaci přenosné bezdrátové základnové stanice AirPort Express 802.11n v rámci letošní modernizace svých bezdrátových periférií.

 

 

 

Zprávy o perifériích pro rozhraní Thunderbolt

14. září 2011, 00.00 | Nová aktualizace EFI firmwaru letošních MacBooků Air je připravuje na příchod monitoru Apple Thunderbolt Display. Belkin ukázal chystaný dok Thunderbolt Express Dock s dodatečnými porty. AJA uvedla videorozhraní Io XT pro Thunderbolt. Blackmagic Design oznámila levné Thunderbolt zařízení Intensity Extreme pro zachytávání videa. A G-Technology ohlásila 8TB RAID pole, jež se bude nabízet i ve variantě pro Thunderbolt.

 

 

 

Novinky okolo rozhraní Thunderbolt

9. září 2011, 00.00 | Do obchodů konečně míří monitory Apple Thunderbolt Display. A Magma představila externí rozšiřující šasi ExpressBox 3T, umožňující na Thunderbolt port připojit až tři PCIe karty.

 

 

 

Apple údajně nadále zvažuje brzké nasazení USB 3.0 do Maců

5. září 2011, 00.00 | Podle nových pověstí by Apple mohl rozhraním USB 3.0 vybavit Macy ještě předtím, než Intel doplní jeho podporu do čipových sad, v úvahu to připadá hlavně pro modernizovaný Mac Pro.

 

 

 

Sonnet ohlásil ExpressCard adaptér pro Thunderbolt

29. srpna 2011, 00.00 | Na říjen chystá Sonnet Technologies adaptér umožňující používat karty typu ExpressCard/34 na Macích s rozhraním Thunderbolt.

 

 

 

Soutěž o pět držáků na kolo pro iPhone 4, 3Gs a 3G

24. srpna 2011, 22.00 | Ve spolupráci s internetovým obchodem s Apple příslušenstvím www.applemix.cz přinášíme soutěž o pět držáků na kolo pro iPhone.

 

 

 

HighPoint nabízí USB 3.0 kartu pro Macy Pro

24. srpna 2011, 00.00 | Nová rozšiřující PCI-E karta firmy HighPoint Technologies přináší rozhraní USB 3.0 na Macy Pro, vedle čtyř portů USB 3.0 navíc poskytuje podporu RAID polí. A dodává se též levnější dvouportová verze.

 

 

 

Strana výpisu

3 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: