Periferie - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůPeriferie

Apple uvedl nový iPod shuffle

12. března 2009, 14.00 | Modernizovaný iPod shuffle třetí generace zmenšil své pouzdro a zároveň zvětšil paměť na 4 GB a pro některé jazyky (včetně češtiny) nabízí řečovou technologii VoiceOver. Avšak změněné ovládání se každému zamlouvat nebude.

 

 

 

Cydia Store nabízí alternativu k App Store pro neoficiální aplikace

11. března 2009, 06.00 | Distribuční systém neoficiálních aplikací pro iPhone a iPod touch, Cydia, začal nabízet vlastní obchod s aplikacemi, který se sice teprve pomalu rozbíhá, přesto již vzbuzuje obavy z možného zásahu Applu vůči celému hackerskému společenství okolo iPhonu.

 

 

 

Apple aktualizoval firmware pro Time Capsule a AirPort Extreme

9. března 2009, 04.00 | Apple vydal nový firmware pro své bezdrátové periférie, řešící jak problémy zcela nových modelů, tak i těch předchozích.

 

 

 

Apple uvedl novou kompaktní klávesnici

6. března 2009, 02.00 | Spolu s novými iMacy Apple začal dodávat novou kabelem připojenou klávesnici bez numerického bloku, ale původní model si lze pořád objednat.

 

 

 

Apple také inovoval AirPort Extreme a Time Capsule

4. března 2009, 04.00 | Nové verze AirPort Extreme Base Station a Time Capsule doplňují možnost zřízení druhotné sítě a současného provozu v obou frekvenčních pásmech.

 

 

 

Photo Keys: ovládejte Photoshop ze svého iPhonu

3. března 2009, 00.00 | Se zajímavou novou možností nasazení Apple iPhonu přišla společnost RPA Technology. Její software Photo Keys dovoluje kontrolovat některé funkce Adobe Photoshopu z prostředí iPhonu (či též iPodu Touch). Co přesně dané řešení umožňuje?

 

 

 

Ve Velké Británii se prodal milion iPhonů

2. března 2009, 08.00 | Celkový počet prodaných iPhonů ve Velké Británii překonal hranici 1 milionu po 16 měsících od zahájení prodeje.

 

 

 

Apple vyčistil App Store od recenzí aplikací nepocházejících od zákazníků

2. března 2009, 06.00 | Už dříve Apple omezil přidávání recenzí aplikací v obchodu App Store jen na ty, kdo si je opravdu opatřili a nyní ze svého obchodu recenze nenapsané skutečnými zákazníky konečně odstranil.

 

 

 

Firmware Apple TV aktualizován na verzi 2.3.1

27. února 2009, 00.00 | Apple vydal pro Apple TV aktualizovaný firmware, ten přidává jen jednu drobnou funkci, přesto vyvolal značný rozruch kvůli možným problémům (mezitím již vyřešeným) s neschváleným softwarem pro toto zařízení.

 

 

 

Zveřejněna data o chování uživatelů aplikací iPhonu

23. února 2009, 08.00 | Analytická firma Pinch Media zjistila, jak uživatelé zacházejí s aplikacemi pro iPhone a iPod touch staženými z App Store.

 

 

 

Strana výpisu

... 19 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: