Periferie - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůPeriferie

Nový model AirPort Extreme má silnější WiFi signál

24. června 2011, 00.00 | Tento týden uvedený nový model AirPort Extreme Base Station poskytuje v režimu se 40MHz frekvenčním pásmem 2,8krát silnější WiFi signál než předchozí model.

 

 

 

Apple začal potichu nabízet nové modely AirPort Extreme a Time Capsule

22. června 2011, 00.00 | Time Capsule se nově prodává s 2TB nebo 3TB diskem, jiné změny zatím nejsou známy, nový model AirPort Extreme Base Station se na první pohled vůbec nezměnil. Většina dřívějších pověstí se tak nepotvrdila.

 

 

 

Pouzdra pro iPhone nejen do přírody

20. června 2011, 00.00 | iPhone je telefon citlivý na všechno, co můžeme potkat v přírodě. Vadí mu písek, prach, voda a vlhko, déšť, sníh, ale také přehřátí. Může se poškrábat o skálu, nedejbože, aby spadnul. K tomu jsou díky svému zakulacenému pozadí obzvláště náchylné modely 3G a 3GS. Kdo už někdy vyrazil s iPhonem do přírody, rychle zjistil, že na něj potřebuje obal.

 

 

 

Když je Apple nemocný 2. - pozáruční opravy

6. června 2011, 00.00 | Pokud je Mac, iPhone či iPad v záruce, je všechno jednoduché. Jenže typický uživatel produktů Apple chce, aby mu jeho technika vydržela déle než majitelům PC. A především déle než je platnost záruky. Zatímco u novějších strojů má smysl opravovat ledacos, u těch starších necháte v servisu i tisíce korun.

 

 

 

Tenčí se zásoby bezdrátových základnových stanic Applu

3. června 2011, 00.00 | V některých kamenných obchodech Applu docházejí bezdrátové základnové stanice AirPort Extreme, AirPort Express a Time Capsule, což by mohlo značit brzký příchod modernizovaných modelů.

 

 

 

Recenze: Externí baterie Storm - iPhone v outdooru

23. května 2011, 00.00 | Při pobytu venku může být problémem malá výdrž akumulátoru, zvláště při intenzivním využívání GPS. iPhone 3G vydrží zaznamenávat trasu jen tři hodiny. A pět hodin iPhonu 4 je proti specializovaným přístrojům pořád dost málo. Jste-li mimo elektrickou síť, musíte se spoléhat na externí akumulátory, protože vybitý telefon může sloužit leda jako tréninkové závaží.

 

 

 

Pracuje Apple na samostatné podsvícené klávesnici?

9. května 2011, 00.00 | Předvolby nových iMaců pro klávesnici zahrnují také přepínač podsvícení, což by hypoteticky mohlo naznačovat, že Apple pro ně chystá novou klávesnici s podsvícením.

 

 

 

Gelaskins – dejte svému zařízení šmrnc

28. dubna 2011, 00.00 | Gelaskiny nabízejí možnost nalepit si na MacBook, iPad či iPhone ochranou fólii s originálním grafickým motivem. Jakou jsme udělali s tímto osvědčeným americkým produktem praktickou zkušenost?

 

 

 

Reportáž: Jak se dělá zvuk

26. dubna 2011, 00.00 | Nizozemský Philips si v oblasti audio a videotechniky jde tak trochu vlastní cestou. Někdy se mu to vyplácí, jindy šlápne vedle. Podívali jsme se do centra zvukových inovací v Belgickém Leuvenu a zjistili, že přinejmenším s vývojem přístrojů pro reprodukci zvuku, to u Philipsu myslí vážně.

 

 

 

Quentin představuje Elgato Tivizen - přenosný DVB-T tuner pro iPhone a iPad

19. dubna 2011, 00.00 | Díky stejnojmenné aplikaci pro iOS zařízení a schopnosti vytvořit vlastní Wi-Fi síť je tento produkt ideálním doplňkem k iPad, iPhone a iPod touch.

 

 

 

Strana výpisu

5 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: