Periferie - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůPeriferie

Test: iHome iP41 a Philips DS1100 - probuďte svůj iPod

7. února 2011, 00.00 | Nejrůznějších reproduktorů, budíků a stojánků pro iPod a iPhone je na trhu přehršel. Vybrali jsme proto dva produkty podobné cenové kategorie, každý zajímavý něčím jiným. iHome cílí na příznivce videa, Philips zase zaujme minimalistickým designem a jednoduchostí.

 

 

 

Recenze: Elgato EyeTV Sat - digitalizace pro Mac

31. ledna 2011, 00.00 | Kvůli postupující digitalizací pozemního televizního vysílání zvažuje mnoho lidí přechod k satelitnímu příjmu. Když už stejně musí měnit televizi nebo alespoň dokoupit set-top box, je satelit s mnohem větším počtem kanálů, celoplošným pokrytím a stabilnějším příjmem, plnohodnotnou alternativou. Tradiční výrobce televizních tunerů pro Mac, firma Elgato, nabízí nejen kvalitní televizní signál včetně HD, ale hned několik dalších funkcí navrch. Každá legrace ovšem něco stojí.

 

 

 

Apple možná připravuje klávesnici schopnou nahradit myš

26. ledna 2011, 00.00 | Nově zveřejněná patentová žádost Applu popisuje klávesnici s integrovanými snímači pohybu, jež by mohla současně zastat i všechny funkce myši či trackpadu.

 

 

 

Recenze: Internet na cesty od T-Mobile - když iPhone nestačí

25. ledna 2011, 00.00 | Zvyšující se zájem o počítače Apple není patrný jen u samotných uživatelů, výrobců příslušenství nebo vývojářů. Také mobilní operátoři se snaží, aby se jejich USB modemy domluvily s jablečným hardwarem. Zařízení Huawei E1750 se to daří dobře a slušná byla také kvalita připojení.

 

 

 

Sonnet Yin Yang – firewire miniHUB, který může pomoci

6. ledna 2011, 00.00 | Nabídka příslušenství pro rozhraní Firewire je bohužel poměrně malá a ani Apple samotný uživatelům situaci neulehčuje. Jediný Firewire port v provedení FW800 komplikuje život profesionálům s MacBooky PRO.

 

 

 

Recenze: Apple LED Cinema Display 27" - dobrá volba pro Mac

3. ledna 2011, 00.00 | Apple zase tolik periferií nevyrábí. Jednu myš, dvě klávesnice, tři Wi-Fi přístupové body a jeden displej. A každý z doplňků ke Cupertinským počítačům se snaží odlišit od konkurence. Částečně se to daří také novému 27" displeji, který na podzim nahradil oba své předchůdce. Uživatelé Apple budou celkem spokojeni, ostatní nejspíš sáhnou po konkurenci.

 

 

 

Recenze: Atlona AT-DP300 - z HDMI na mini Display Port

23. prosince 2010, 00.00 | Pokud vás také napadlo připojit novou Apple TV k LED Cinema Displayi stejného výrobce, nejspíš jste narazili. Webové e-shopy, včetně Apple Store, obsahují desítky nejrůznějších redukcí, konvertorů a kabelů, ale dostat signál z HDMI na mini Display Port jde přinejmenším krokolomně nebo vůbec. Použitelné, byť ne zrovna levné řešení, nabízí americká Atlona.

 

 

 

Recenze: Parrot AR.Drone - na křídlech rozšířené reality

20. prosince 2010, 01.00 | Máte iPhone 4 a iPad, spíte na polštáři s logem nakousnutého jablka a netrpělivě čekáte na každou zmínku o novinkách z Cupertina? A utrácíte pravidelně za hry v App Store? Možná přišla chvíle udělat další krok. Otestovali jsme futuristickou helikoptéru Parrot, kterou lze ovládat právě jen iPhonem nebo iPadem.

 

 

 

Drobné změny v příslušenství Applu

6. prosince 2010, 00.00 | Rozšířila se výbava univerzálního doku, naopak AV kabely se již nedodávají spolu s napájecím USB adaptérem. A přestala se prodávat kompaktní hliníková kabelová klávesnice Applu.

 

 

 

Monitory LED Cinema Display mají potíže se zvukem

3. prosince 2010, 00.00 | Někteří uživatelé 27palcových monitorů Apple LED Cinema Display si stěžují na výpadky zvuku a pomalu reagující regulaci hlasitosti jak pod Mac OS X, tak pod Windows.

 

 

 

Strana výpisu

7 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: