Periferie - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůPeriferie

Dění okolo přípojných rozhraní Maců

5. listopadu 2010, 00.00 | LaCie nabízí bezplatný USB 3.0 ovladač pro Macy schopné přijmout příslušné rozšiřující karty. A optické rozhraní Light Peak se má objevit již v roce 2011, Apple ho prý nasadí mezi prvními, zůstává však okolo toho hodně nejasností.

 

 

 

Budoucí produkty Applu by mohly používat chemicky upravenou nerezovou ocel

3. listopadu 2010, 00.00 | Nově zveřejněná patentová žádost Applu popisuje postup vytvoření vysoce odolné nitridové vrstvy na komponentách z nerezové oceli, tento materiál se možná objeví v pouzdrech budoucích produktů.

 

 

 

USB 3.0 se Macy pravděpodobně jen tak nedočkají

3. listopadu 2010, 00.00 | Odpověď Steva Jobse na dotaz naznačuje, že rozhraní USB 3.0 se v Macích objeví až později, nejspíš teprve v roce 2012, kdy příslušnou podporu nabídne Intel.

 

 

 

Recenze: LMP Bluetooth Keypad - čísla, na která Apple zapomněl

2. listopadu 2010, 00.00 | Jak se mi bude používat Apple Wireless Keyboard, když nemá numerický blok? Nemám radši zůstat u plné USB klávesnice? Firma LMP se rozhodla problém vyřešit rázně. Otestovali jsme její bezdrátovou numerickou klávesnici.

 

 

 

Recenze: Belkin Bluetooth Receiver

21. října 2010, 00.00 | Už vás přestalo bavit mít připojený svůj iPhone nebo iPod k audio sestavě jen kvůli tomu, abyste mohli poslouchat hudbu? Nebo by se vám líbilo se dívat na film na iPadu s alespoň trochu rozumným zvukem? Pak by vás mohl zaujmout BT audio přijímač od Belkinu.

 

 

 

Recenze: Griffin Elevator - minimalismus o patro výš

19. října 2010, 00.00 | Nejrůznějších podložek, podstavců a zvedačů na notebooky je na trhu přehršel. Jen některé z nich se svou konstrukcí hodí k MacBookům a jen hrstka se může pochlubit designem ve stylu Apple. Hliníkový Griffin Elevator je jedním z nich, byť i on má své mouchy.

 

 

 

Výprava do vnitřností nové Apple TV

1. října 2010, 00.00 | iFixit si již opatřila novou Apple TV a rozebrala ji, vnitřním uspořádáním se hodně podobá iPadu a nabízí plných 8GB lokální flash paměti.

 

 

 

Testy USB 3.0 disku pro Mac Pro

29. září 2010, 00.00 | Apple sice USB 3.0 nenabízí, ale CalDigit přinesla své vlastní řešení pro některé Macy a testy serveru BareFeats ukazují, že poskytuje skutečně vysoký výkon, omezuje se však na jediný model externího disku.

 

 

 

Zpráva z rozebrání nového iPodu nano

24. září 2010, 00.00 | iFixit rozebrala také nový iPod nano šesté generace, výrazné zmenšení vnějších rozměrů vedlo ke kompaktní vnitřní konstrukci velmi podobné novému iPodu shuffle.

 

 

 

Začal se prodávat 27palcový monitor LED Cinema Display

20. září 2010, 00.00 | Webový obchod Applu již nabízí monitor LED Cinema Display s úhlopříčkou 27palců, k zákazníkům však dorazí až za několik týdnů.

 

 

 

Strana výpisu

8 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: