Periferie - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůPeriferie

Apple požádal o ochrannou známku Magic Trackpad

1. března 2010, 00.00 | Žádost o registraci této ochranné známky by mohla znamenat, že Apple chystá stolní multi-touch trackpad, nebo přinejmenším hodlá přejmenovat stávající trackpady svých notebooků.

 

 

 

Atlona začala prodávat svůj převodník z HDMI na Mini DisplayPort

26. února 2010, 00.00 | Převodník AT-DP200HD dovoluje připojovat zařízení s HDMI výstupem k monitoru LED Cinema Display a k 27“ iMacům, avšak s řadou omezení, protože jde o pouhou modifikaci převodníku pro rozhraní DVI.

 

 

 

Nové Airport Extreme Base Station a Time Capsule mají potíže s připojením

19. února 2010, 00.00 | Nejnovější modely bezdrátových základnových stanic Applu z loňského října někdy trpí nestabilitou a poklesem rychlosti připojení, když se používají v pásmu 5 GHz.

 

 

 

Apogee Inc. oficiálně představila převodník z HDMI na Mini DisplayPort

15. února 2010, 00.00 | Už jsou známy cena a základní vlastnosti převodníku umožňujícího připojit zařízení s HDMI výstupem na zobrazovače vybavené vstupním Mini DisplayPortem.

 

 

 

Atlona oznámila nový převodník podporující plné rozlišení 27“ iMaců

5. února 2010, 00.00 | Nový převodník Atlona AT-DP400 umožní připojovat k Mini DisplayPortu 27“ iMaců zařízení s DVI výstupem při zachování plného rozlišení.

 

 

 

AppleInsider popisuje své první zkušenosti s iPadem

3. února 2010, 00.00 | Server AppleInsider přináší popis svých prvních dojmů z práce s iPadem a nabízí řadu videoukázek.

 

 

 

Nové technické informace k iPadu

2. února 2010, 00.00 | Apple pro iPad používá nový způsob přístupu k souborům, zaměřený na laické uživatele. Údajně se již připravují podniková rozšíření pro iPad. A v iPhone OS 3.2 byla objevena podpora videohovorů a mnoha dalších zajímavých funkcí.

 

 

 

Nové zprávy spojené s iPadem

1. února 2010, 00.00 | Walt Mossberg získal od Steva Jobse další informace o iPadu. Na název iPad si stále činí nárok Fujitsu. Apple potvrdil, že nově dovoluje VoIP komunikaci přes 3G sítě jak pro iPad, tak pro iPhone. A propagační video k iPadu Apple upravil tak, aby již nenaznačovalo podporu Flashe.

 

 

 

Apple iPad: bezkonkurenční elektronická čtečka?

31. ledna 2010, 00.00 | Zobrazení v barvě na velkém displeji při dobré přenositelnosti a slušné výdrži baterie, čtecí aplikace iBooks spolu s rozsáhlou nabídkou knih v novém iBookstoru či možností optimalizované četby periodik přes samostatné aplikace, a schopnosti práce s multimédii či osobními dokumenty, které stávající E Ink čtečky nenabízí. Pro tyto i další vlastnosti má Apple iPad šanci ovládnout trh čteček elektronických publikací. Neklade ale na uživatele a vydavatele také zbytečně velká omezení?

 

 

 

Podrobná zpráva o představení iPadu

29. ledna 2010, 00.00 | Steve Jobs ve středu předvedl očekávaný tablet. Byl pojmenován iPad, nabízí 9,7“ obrazovku, výkonný hardware a rozšířený iPhone OS spolu se zdatnějšími aplikacemi, měl by sloužit jako univerzální zařízení slučující funkce netbooku, mediálního přehrávače a elektronické čtečky.

 

 

 

Strana výpisu

... 12 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: