Periferie - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůPeriferie

Epson nabízí nové multifunkční A3ky pro Mac

14. prosince 2011, 00.00 | Přestože podpora Mac OS X je čím dál samožejmější u většiny periferií, tak zejména multifunkční tiskárny mají často omezené funkce v Mac prostředí. Nová multifunkce WF-75x5 podporuje Mac OS X a iOS naplno.

 

 

 

Výprava do útrob iPhonu 4S

31. října 2011, 00.00 | iFixit rozebrala iPhone 4S, zjistila, že se podobá spíše CDMA verzi iPhonu 4, obsahuje ovšem některé nové čipy a baterii s nepatrně vyšší kapacitou. A analytická firma IHS iSuppli odhadla náklady na komponenty 16GB iPhonu 4S na 188 USD.

 

 

 

Belkin představuje novou řadu příslušenství pro iPhone 4S a iPod touch

18. října 2011, 00.00 | Společnost Belkin představuje novou řadu pouzder, krytů a popruhů na ruku pro nový iPhone 4S a iPod touch. Inspiraci čerpala v přírodě, městské krajině, poutavých barvách a sportovním atletickém vybavení.

 

 

 

Podrobná zpráva o říjnové mediální akci Applu

12. října 2011, 00.00 | Zástupci Applu opětovně popsali novinky iOS 5 a služby iCloud a oznámili datum jejich uvedení. Poté byly představeny modernizované iPody (změny iPodů nano a touch jsou však pouze malé). A nakonec byl uveden iPhone 4S, se stejným vnějším designem jako iPhone 4, ale významně vylepšenou vnitřní elektronikou. iPhone 4S nabízí kvalitní fotoaparát, současnou podporu GSM a CDMA sítí a nového softwarového asistenta. A počet jeho předběžných objednávek již překročil 1 milion.

 

 

 

Pohledy do nitra monitoru Apple Thunderbolt Display

6. října 2011, 00.00 | AnandTech přinesl podrobnou recenzi monitoru Apple Thunderbolt Display včetně jeho částečného rozebrání a iFixit poté monitor rozebrala úplně.

 

 

 

Dění okolo rozhraní Thunderbolt

30. září 2011, 00.00 | Apple potichu nabízí provizorní aktualizaci firmwaru pro 24palcový LED Cinema Display připojený přes rozhraní Thunderbolt. A Intel prohlásil, že Thunderbolt porty současných Maců budou podporovat chystané optické kabely.

 

 

 

Recenze: Wacom Bamboo Stylus - pero nejen pro iPad

23. září 2011, 00.00 | iPad se sice dá pohodlně ovládat prsty. Jenže s příchodem kreslicích aplikací jako Autodesk SketchBook či Adobe Ideas, animačního nástroje Animation Desk nebo fotoeditoru Snapseed je tužka najednou potřeba i tady. Tradiční výrobce grafických tabletů Wacom se svým perem převyšuje ostatní nejen cenou, ale také kvalitou a propracovaností.

 

 

 

Drobné zprávy o hardwaru pro rozhraní Thunderbolt

23. září 2011, 00.00 | Objevilo se video ukazující MacBook Pro s připojenými dvěma monitory Apple Thunderbolt Display. A webový obchod Applu začal opět nabízet modely LaCie Litle Big Disku s pevnými disky k brzkému dodání.

 

 

 

Podpora rozlišení 4K v procesorech Ivy Bridge může vést k Macům s displeji typu Retina

23. září 2011, 00.00 | Integrovaná grafika chystaných procesorů Ivy Bridge bude podporovat rozlišení 4K, což by mohlo umožnit také pro Macy nasadit displeje typu Retina, překážky budou spíše ekonomické povahy.

 

 

 

LaCie Little Big Disk přichází do prodeje

21. září 2011, 00.00 | Americké obchody Applu začaly nabízet v únoru ohlášený externí disk LaCie Little Big Disk s rozhraním Thunderbolt. Zmatky však byly v předkládaných modelech, webový obchod Applu nejprve nabízel 1TB a 2TB modely s pevnými disky, ale nyní se tam už nacházejí 250GB a 500GB modely s SSD disky.

 

 

 

Strana výpisu

2 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: