Periferie - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůPeriferie

Pohled do nitra 3G iPadu

2. května 2010, 00.00 | Protože se již počal prodávat 3G iPad, iFixit pochopitelně rozebrala také tuto verzi, jež proti WiFi modelům přidává další komunikační desku.

 

 

 

Nové informace k iPhone OS 4

12. dubna 2010, 00.00 | Objevují se fotografie a videa beta verze iPhone OS 4. V kódu beta verze byly nalezeny pravděpodobné odkazy na fotoaparát s bleskem a na čelní videokameru. A velký rozruch vzbudilo pozměněné licenční ujednání vývojářské sady iPhone OS 4, jež v podstatě zakazuje křížově kompilované aplikace z jiných prostředí, například z Flashe CS5.

 

 

 

Podrobná zpráva z představení iPhone OS 4

12. dubna 2010, 00.00 | Apple přiblížil sedm základních novinek iPhone OS 4, vedle očekávaného multitaskingu přináší ještě složky pro aplikace, vylepšenou poštu, aplikaci iBooks pro iPhone, rozšířenou podporu podnikových funkcí, novou herní službu a reklamní platformu iAd pro aplikace. Pro vývojáře už byla uvolněna beta verze, konečná verze pro iPhone je slíbena na léto, pro iPad na podzim.

 

 

 

Předběžná zpráva o představení iPhone OS 4

9. dubna 2010, 00.00 | Apple představil sedm základních nových vlastností chystaného iPhone OS 4, vedle očekávaného efektivního multitaskingu přibudou četné další novinky, včetně platformy iAd pro reklamy uvnitř aplikací.

 

 

 

Testy výdrže baterie a výkonu aplikací iPadu

9. dubna 2010, 00.00 | Macworld ve svých testech zjistil, že iPad vydrží na baterii ještě déle, než udává Apple a také ve většině aplikací podává citelně vyšší výkon než iPhone 3GS.

 

 

 

Pohled do útrob iPadu

7. dubna 2010, 00.00 | iFixit jako obvykle přináší reportáž z rozebrání iPadu, jež odhalila čistý vnitřní design zaměřený hlavně na co nejdelší výdrž přístroje na baterii.

 

 

 

První oficiální recenze iPadu vyznívají příznivě

2. dubna 2010, 00.00 | Významné americké deníky a časopisy zveřejnily první recenze iPadu (některé doprovázené i videorecenzemi), jež ho hodnotí vcelku kladně, ačkoli zdaleka ne bez výhrad.

 

 

 

Apple zakáže ve svých obchodech prodej ochranných fólií displejů

19. března 2010, 00.00 | Zatím z ne zcela jasných důvodů Apple od května ve svých kamenných a internetových obchodech přestane prodávat ochranné fólie pro obrazovky iPhonů, iPodů a Maců a také veškerá další příslušenství zahrnující tyto fólie.

 

 

 

Recenzce: Reproduktorů Audioengine A2

11. března 2010, 00.00 | Audioengine je americká firma, která se zaměřuje na výrobu a vývoj špičkových audio výroků, které stejně jako produkty Apple nesou celou řadu vychytávek, díky kterým patří k tomu lepšímu, co si můžete ke svému Macu nebo iPhone/iPod pořídit.

 

 

 

Čip Apple A4 možná používá jen výše taktovaný procesor Cortex-A8

3. března 2010, 00.00 | Redaktor Ars Technicy tvrdí, že speciální čip pro iPad, Apple A4, místo všeobecně předpokládaného procesoru Cortex-A9 obsahuje pouze rychlejší procesor Cortex-A8, přednosti iPadu tak nespočívají ve výjimečném hardwaru, ale v kombinaci všech užitých prvků.

 

 

 

Strana výpisu

11 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: