Periferie - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůPeriferie

Adaptér Kanexu připojí Macy s DVI výstupem k 27palcovému monitoru Cinema Display

19. srpna 2011, 00.00 | Kanex začal nabízet adaptér z DVI na Mini DisplayPort podporující plné rozlišení 27palcového monitoru Apple LED Cinema Display.

 

 

 

Nové bezdrátové základnové stanice Applu poskytují vyšší výkon a lepší dosah

10. srpna 2011, 00.00 | AnandTech podrobně otestoval nové modely AirPort Extreme Base Station a Time Capsule a zjistil, že jejich přenosové rychlosti a dosah WiFi připojení se významně zlepšily.

 

 

 

Dohady okolo MagicMouse

8. srpna 2011, 00.00 | Objevila se tvrzení, že se Apple chystá ukončit prodej myši MagicMouse a nahradit ji trackpadem Magic Trackpad, ale zřejmě se pouze připravuje uvedení jejího nového modelu.

 

 

 

Recenze: Elgato Tivizen - všestranný tuner

21. července 2011, 00.00 | Bylo jen otázkou času, kdy známý výrobce TV tunerů pro Macy vyrukuje s řešením šitým na míru iPhone a iPadu. Tivizen skrývá v malém těle mnoho možností a jen málo problémů za přijatelnou cenu.

 

 

 

Další výkonnostní testy diskového pole Promise Pegasus R6

20. července 2011, 00.00 | Macworld provedl další benchmarkové testy RAID pole Promise Pegasus R6 pro rozhraní Thunderbolt, porovnával jeho výkon proti polím pro rozhraní eSATA, zjišťoval vliv různých konfigurací RAID polí a zkoumal výkon v režimu Target Disk Mode.

 

 

 

HDMI.org usiluje o zastavení prodeje Mini DisplayPort-HDMI kabelů

11. července 2011, 00.00 | Obchodní skupina spravující licence k rozhraní HDMI tvrdí, že kabely z Mini DisplayPortu na HDMI neodpovídají specifikaci a nelze na ně udělit licenci.

 

 

 

Test: Bateriová pouzdra pro iPhone

7. července 2011, 00.00 | Hospodaření s energií v outdoorových aktivitách můžete pojmout stupňovitým způsobem, podle náročnosti akcí, kterým se chceme věnovat, od jednodenních až po dlouhý pobyt mimo civilizaci.

 

 

 

Nové informace o hardwaru pro rozhraní Thunderbolt

1. července 2011, 00.00 | Apple zveřejnil doplňující informace k Thunderbolt kabelu a jeho rozebrání ukázalo, že obsahuje poměrně složitou aktivní elektroniku. Rozhraní Thunderbolt nakonec podporuje spouštění z externího disku. A první testy RAID pole Promise pro toto rozhraní ukázaly značné zrychlení proti FireWire 800.

 

 

 

Apple začal prodávat disková pole Promise pro rozhraní Thunderbolt

29. června 2011, 00.00 | Ve webovém obchodu Applu se objevila disková pole Promise Pegasus s rozhraním Thunderbolt a také Thunderbolt kabel od Applu.

 

 

 

Nová Time Capsule používá disky WD Caviar Green

27. června 2011, 00.00 | Nové letošní modely Time Capsule podle zjištění webu MacBidouille užívají úsporné disky Western Digital Caviar Green.

 

 

 

Strana výpisu

4 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: