Novinky - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůNovinky

Nadpis clanku

10. ledna 2003, 00.00 | QuickTime 6.1, o kterém nám ještě včera na stánku Apple nebyli schopni říct, kdy bude uvolněn, je již k dispozici. Obsahuje několik novinek: lepší kontrola nastavení kvality MPEG-4 a lepší kvalita obrazu, nová nastavení pro audio kodek AAC, výrazné zlepšení práce s DV kodekem a nové možnosti při přehrávání klipů přes celou obrazovku. Update je podle všeho zatím dostupný jen přes Software Update.

 

 

 

Nadpis clanku

7. ledna 2003, 00.00 | Smršť novinek na Macworldu: Apple překvapil řadou nových aplikací, technologií a produktů! Kompletní zpravodajství ze San Francisca najdete na MujMACu již zítra!

 

 

 

Nadpis clanku

4. ledna 2003, 00.00 | Hodiny počítají poslední dny do Macworld Expa, redakce se přesouvá do San Francisca (bohužel dočasně :) a na internetu se objevují čím dál tím divočejší spekulace. Podle jedněch nebudou nové modely iMaca/eMaca, zato se prý dočkáme nových verzí iApps, které ovšem budou zpoplatněné. Zabudovaný Bluetooth možná bude, možná ne, stejně tak nový displej... Uvidíme, co pro nás v úterý Mr. Jobs přichystá, každopádně tolik protichůdných informací tak krátce před akcí tu dlouho nebylo.

 

 

 

Nadpis clanku

31. prosince 2002, 00.00 | Vážení čtenáři, přejeme vám příjemné zakončení roku 2002 a úspěšný vstup do roku 2003. Doufáme, že vaše přízeň zůstane serveru MujMAC zachována i v novém roce.

 

 

 

Nadpis clanku

30. prosince 2002, 00.00 | Apple ve čtvrtém čtvrtletí propustil dalších 180 zaměstnanců zřejmě hlavně kvůli horším výsledkům ve školském segmentu. Celkově tak ve fiskálním roce 2002 propustil 605 lidí. I přes propouštění se celkový počet zaměstnanců oproti roku 2001 zvýšil - zejména díky novým Apple Store. Objem nákupů vzdělávacích zařízení klesl meziročně o 14 %. Tento pokračující trend dělá Applu vrásky a nutí ho částečně přehodnocovat marketingové strategie, vlastní zdroje a jistě i budoucí produkty.

 

 

 

Nadpis clanku

17. prosince 2002, 00.00 | Anketu BBC "Newsmaker of the year" v kategorii kultura nečekaně vyhrál Jonathan Ive. Tento týden se rozhodne, kdo se stane celkovým vítězem – hlasuje se mezi vítězi jednotlivých kategorií – tedy Jonathan Ive, Ozzy Osbourne, Michael Moore anebo Gary Lineker?

 

 

 

Nadpis clanku

13. prosince 2002, 00.00 | Apple na předvánoční trh uvedl speciální edici svých iPodů - lze je získat s laserové vygravírovaným podpisem Madonny, Becka, Tony Hawka a logem skupiny No Doubt. "Star" iPody stojí o 50 USD více než běžné modely a jsou dostupné ve všech konfiguracích. Tyto verze iPodů jsou nabízeny především prostřednictvím vlastních stránek všech jmenovaných hvězd.

 

 

 

Nadpis clanku

13. prosince 2002, 00.00 | Apple velmi tvrdě zakročil vůči lidem, kteří "propašovávájí" informace o jeho nových produktech ven. Necelý měsíc před Macworld Expo podal žalobu na dvě osoby za zveřejnění nákresů, fotografií a podrobností o nových PowerMacích, které se objevily letos v červnu na některých serverech. Apple již v minulosti žaloval svého pracovníka, který prozradil podrobnosti o některých nových neuvedených modelech. Obecně se předpokládá, že Apple chce zastrašit autory případných úniků před Macworldem.

 

 

 

Nadpis clanku

9. prosince 2002, 00.00 | Apple minulý týden uvolnil testovací verzi své nové technologie, IP over FireWire, tedy spojení počítačů do sítě přes FireWire. Ovšem zdá se, že ani testovací verze ještě nebyla připravená dostatečně (řada uživatelů hlásila problémy) a tak Apple opět všechny informace o této technologii z webu odstranil.

 

 

 

Nadpis clanku

6. prosince 2002, 00.00 | V poslední době se updatu dočkala řada internetových prohlížečů - zkontrolujte si, zda máte nainstalovány aktuální verze. Chimera 0.6 (OS X), Mozilla 1.2.1 (OS 9.x-X), IE 5.1.6 (OS 8.1)/5.2.2 (OS X), iCab 2.8.2 (OS 7.6-X),
Opera 6 beta 3 (OS 8.6-X), OmniWeb4.1.1 (OS X).

 

 

 

Strana výpisu

... 90 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: