Novinky - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůNovinky

Nadpis clanku

14. července 2002, 00.00 | Apple uvolnil novou verzi svého Software updatu, která řeší bezpečnostní chybu, o níž jsme psali ve středu. Download je možný jak přes Software update, tak (bezpečně) na serveru Apple. Kontrola původu bude probíhat prostřednictvím kontrolního součtu stažených souborů přes OpenSSL, soubory, které nebudou vyhovovat, budou vymazány. To zaručuje integritu staženého souboru - neověřuje to však plně jeho původ.

 

 

 

Nadpis clanku

12. července 2002, 00.00 | V redakci máme jednoho z prvních eMaců u nás - po víkendu se můžete tešit na naše praktické zkušenosti s tímto novým počítačem od Apple.

 

 

 

Nadpis clanku

11. července 2002, 00.00 | Podle zpráv od dealerů jsou ještě v ČR k dispozici PowerMacy G4 na 800 MHz, samozřejmě se slevou v rámci trade-in proma (starý PowerMac za nový).

 

 

 

Nadpis clanku

11. července 2002, 00.00 | Ve zmatku kolem cen Apple jsme zapoměli na pozitivní zprávy: Quentin, místní distributor Quarku, snižuje ceny všech produktů Quark. QuarkXPress Passport 4.1 CZ tak lze nyní zakoupit za 49 750 Kč bez DPH, ceny jsou garantované do 31. srpna.

 

 

 

Nadpis clanku

11. července 2002, 00.00 | Apple přestal přijímat objednávky na PowerMacy G4 v USA i v Evropě (tedy i u nás už asi G4ku nekoupíte). V USA vyprodávají sklady distributoři jako Ingram a Tech Data, ale Apple pravděpodobně buď vyprodal, nebo zastavil prodeje. Zajímavé je, že teprve před pár dny bylo v USA oznámené nové promo na podporu prodeje - sleva při koupi s LCD displejem. Každopádně, podobný stav nemůže trvat dlouho... MacWorld Expo NewYork začíná už za 6 dní!

 

 

 

Nadpis clanku

4. července 2002, 00.00 | Akce "trade-in" na počítače Power Mac G4 byla prodloužena až do konce července - pokud při nákupu odevzdáte starého PowerMaca, získáte slevu v závislosti na tom, jaký model kupujete. Speciální sleva 10 000 Kč na každého Power Maca však platila pouze do konce června.

 

 

 

Nadpis clanku

2. července 2002, 00.00 | Pokud patříte mezi fanoušky Pána prstenů, na webu Apple.com si můžete stáhnout nové trailery na druhý díl filmové verze, Pán prstenů: Dvě věže. Do českých kin se má druhý dil dostat zhruba 16. ledna 2003. Mimochodem, webové stránky Applu jsou jedním z největších zdrojů oficiálních a velmi kvalitních aktuálních filmových ukázek na internetu - jestliže máte rádi filmy, určitě zde vždy najdete něco zajímavého!

 

 

 

Nadpis clanku

1. července 2002, 00.00 | Apple zahájil dodávky serveru Xserve - od uvedení jich bylo objednáno přes 4000. K prodeji Xserve na našem trhu se vrátíme v samostatném článku.

 

 

 

Nadpis clanku

30. června 2002, 00.00 | Apple měl žně při vyhlašování ocenění Industrial Design Excellence Awards (IDEA) pro rok 2002 za průmyslový design, které vyhlašuje Industrial Designers Society of America a BusinessWeek. Získal zlaté ocenění v kategoriích: spotřebitelský výrobek (iPod), počítačové vybavení (LCD iMac), prostředí (obchody AppleStore) a také společně s Eight Inc. za MacWorld San Francisco 2002. Stříbrné ocenění IDEA obdržel za iBook v kategorii počítačové vybavení.

 

 

 

Nadpis clanku

30. června 2002, 00.00 | Apple uvolnil bezpečnostní záplatu pro Mac OS X, která odstraňuje bezpečnostní chyby v programech Apache a OpenSSH. Pokud tedy používáte svůj počítač na internetu jako webový server nebo k němu vzdáleně přístupujete přes SSH, použijte prostřednictvím Software Update tuto aktualizaci.

 

 

 

Strana výpisu

... 98 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: