Novinky - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůNovinky

Nadpis clanku

5. února 2003, 00.00 | Nová parodie na Switch kampaň Applu si bere na paškál pomalost Maců - zatímco na PC byl uživatel vydešený z toho, jak na něj vše rychle vyskakovalo, s Macem má najednou mnohem víc času - například zajít si na kafe, když pracuje s iPhoto nebo provádět cviky při startu aplikace...

 

 

 

Nadpis clanku

4. února 2003, 00.00 | Linux everywhere: nyní tučňák už dobyl i iPod! Pokud máte chuť, můžete na svém iPodu zkusit rozchodit uClinux, speciální verzi Linuxu. Seznam toho, co není podporované, je delší než seznam podporovaných funkcí, ale funguje to :)

 

 

 

Nadpis clanku

4. února 2003, 00.00 | Podle tiskové zprávy společnosti Quentin mohou její zákazníci nakupovat produkty Apple s dvouletou zárukou bez dodatečných podmínek.

 

 

 

Nadpis clanku

2. února 2003, 00.00 | Apple opět dokazuje, že poměrně promptně reaguje na aktuální dění. Po tragické nehodě raketoplánu Columbia, ke které došlo v sobotu, velmi rychle nahradil obrázky startujicího raketoplánu, které byly použity jako ilustrační doprovod na fotkách nových LCD panelů (i na titulní stránce), za nekonfliktní obrázky přírody. V minulém roce Apple například na několik dní věnoval svou titulní stránku držiteli Nobelovy ceny míru, bývalému americkému prezidentovi, Jimmy Carterovi.

 

 

 

Nadpis clanku

1. února 2003, 00.00 | PowerMac Tatra G4? Zajímavou přestavbu Tatry 613 se zástavbou PowerMaca G4 jako palubního počítače (včetně LCD na palubní desce) provedl jeden z fanoušků Tatry a Maců zároveň, Jirka Jirout. Na jeho webových stránkách se můžete podívat na řadu fotek, nad kterými asi budete žasnout podobně jako já. Tatra samozřejmě běží na Mac OS X :)

 

 

 

Nadpis clanku

1. února 2003, 00.00 | Apple uvolnil ke stažení finální verze iPhoto 2 a iMovie 3, součást balíku iLife - programy jsou k dispozici jak na stránkách Apple, tak přes Software Update, jsou však objemné, iMovie má 80 MB, iPhoto 32 MB. Zdá se, že důvodem opoždění byl vývoj aktualizace pro iMovie, na stránkách je ve verzi 3.0.1. Pokud již máte na svém počítači iMovie 3.0, použijte Software Update, který nabídne malý (950 KB) update na nejnovější verzi.

 

 

 

Nadpis clanku

30. ledna 2003, 00.00 | Silná podpora pro Mac OS X v US školství nadále pokračuje: po programu "X for teachers", kdy Apple rozdává učitelům Mac OS X zdarma, nyní nabízí balíček programů Keynote a iLife v hodnotě 150 USD za pouhých 14.95 USD.

 

 

 

Nadpis clanku

30. ledna 2003, 00.00 | Apple právě zprovoznil synchronizaci Address Booku v Mac OS X s adresářem na webovém serveru .Mac, prostřednictvím programu iSync. Všechny kontakty, které máte na svém počítači tak budete mít přístupné také odkudkoliv na světě přes webový prohlížeč. Ke zprovoznění je potřeba především aktivní .Mac účet a samozřejmě Mac OS X.

 

 

 

Nadpis clanku

29. ledna 2003, 00.00 | Adobe uvolnilo update pro Photoshop 7.0.x - pokud program používáte na počítači s PowerPC G4 a Mac OS X, stáhněte si aktualizaci, zvyšující spolehlivost programu. Update je použitelný pro všechny jazykové verze.

 

 

 

Nadpis clanku

28. ledna 2003, 00.00 | Ti z vás, kteří patří k více než milionu uživatelů Safari, si při návštěvě apple.com v posledních dnech možná všimli nevšedního uvítání. Apple na titulní stranu umístil ikonku vítající uživatele Safari.

 

 

 

Strana výpisu

... 88 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: