Novinky - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůNovinky

Nadpis clanku

18. září 2002, 00.00 | Kniha Digitální video krok za krokem je již na světě! Pokud máte o tuto publikaci zájem, nezapomeňte na speciální nabídku, kdy vám do konce září publikaci nabízíme za sníženou cenu.

 

 

 

Nadpis clanku

16. září 2002, 00.00 | Spolupráce Olympus a Apple pokračuje - po expozici na CeBitu, kde Olympus doprovázely v podstatě výhradně počítače Apple, bude v podobném duchu pokračovat i spolupráce na bližící se Photokině, významné výstavě věnované fototechnice. Obě společnosti chtějí představit to nejlepší pro zpracování obrazu pro profesionály i amatéry. Zpravodajství z výstavy, která začíná příští týden, naleznete na našem serveru Grafika.cz

 

 

 

Nadpis clanku

16. září 2002, 00.00 | První smajlík :-) byl "vynalezen" před dvaceti lety, 19. září 1982. I to je část historie internetu a pokud vás zajímají podrobnosti, můžete si přečíst, co vedlo k potřebě vytvoření této značky - historie se tehdy zapsala do builten boardu (elektronické vývěsky) na univerzitě Carnegie Mellon v USA. Původní zpráva s prvním "smajlíkem" byla obnovena z historických datových pásek díky snaze celé řady lidí nalézt tento kus historie.

 

 

 

Nadpis clanku

6. září 2002, 00.00 | Do redakce dorazil první nový PowerMac G4 Dual 867 MHz, zvaný též "Wind tunnel" díky svému upravenému designu. Po víkendu se můžete tešit na naše první zkušenosti a testy.

 

 

 

Nadpis clanku

6. září 2002, 00.00 | Nedávno byla uvolněna finální verze prohlížeče Mozilla 1.1, která mimo jiné vylepšuje rychlost a
stabilitu a zvyšuje kompatibilitu se stránkami a webovými standardy oproti
verzi 1.0, která byla mnohými považována spíše jen za další betu.

 

 

 

Nadpis clanku

3. září 2002, 00.00 | Emagic uvádí Logic Platinum 5 pro Mac OS X, první verzi svého programu pro zpracování hudby na Mac OS X (vyžaduje 10.1.5 nebo 10.2). Součástí instalace jsou i ovladače pro všechna MIDI rozhraní od Emagicu. Update na verzi 5.3.0 je zdarma pro všechny licencované uživatele verze Logic Platinum 5 Mac.

 

 

 

Nadpis clanku

28. srpna 2002, 00.00 | Microsoft znovu uvedl již jednou se objevivší nástroj pro synchronizaci Palm OS zařízení s programem Entourage, který je zároveň mailovým klientem, adresářem a správcem kontaktů. Tento nástroj je k dispozici pouze pro Mac OS X.

 

 

 

Nadpis clanku

26. srpna 2002, 00.00 | Historie se opakuje: po uvedení nového LCD iMaca v lednu měl Apple silné problémy s výrobou, která totálně nestíhala poptávku. Poté však zájem opadl a iMacy se nyní hromadí ve skladech (spekuluje se o ukončení výroby ještě v tomto roce). Po poměrně tichém uvedení 17" LCD verze za 2000 USD je pro změnu nedostatek těchto modelů - zájem výrazně překonává nabídku... Uvidíme, jak si Apple s touto houpačkou přízně zákazníků poradí...

 

 

 

Nadpis clanku

23. srpna 2002, 00.00 | Den D: Dnes, 23. sprna, přesně ve 22:20 příslušného místního času, začně Apple v USA prodávat Mac OS X 10.2 Jaguar - nejnovější verzi svého operačního systému. V Apple Storech jsou přichystané speciální prezentační akce - "100 minut s Jaguarem", včetně dárků zdarma, slev a možnosti vyhrát Maca zdarma. I když o Jaguaru v ČR je zatím známá pouze cena, už v pondělí se můžete tešit na první ze sériálu článků, popisujících možnosti tohoto nového systému.

 

 

 

Nadpis clanku

13. srpna 2002, 00.00 | Očekává se, že dnes Apple uvede nové modely svých stolních počítačů PowerMac G4 - podle dosavadních zpráv by měly být všechny dvouprocesorové na frekvencích 867 MHz, 1 GHz a 1,25 GHz. Podrobnosti přineseme zítra.

 

 

 

Strana výpisu

... 95 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: