Novinky - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůNovinky

Nadpis clanku

27. února 2003, 00.00 | Apple uvedl iDisk Utility for Windows XP, nástroj pro snadný přístup k webovým složkám na účtech .Mac. Ideální pro sdílení souborů přes internet s uživateli, používajícími Windows XP. Utilita je k dispozici zdarma na serveru .Mac.

 

 

 

Nadpis clanku

26. února 2003, 00.00 | Zdá se, že Apple má takřka tradičně problémy s dodávkami svých nových počítačů. Na rozdíl od PowerBooku 12", který se prodává už i u nás, si zákazníci v USA ještě chvíli počkají na velký, 17" PowerBook - podle posledních zpráv se má začít dodávat někdy kolem 20. března. Pokud je zájem velký, k nám se PowerBook 17" dostane nejdřív někdy v dubnu...

 

 

 

Nadpis clanku

25. února 2003, 00.00 | Poměrně potichu u nás běží program "Mac OS X pro učitele", který umožňuje všem učitelům základních nebo středních škol zdarma získat instalaci Mac OS X 10.2. Akce běží až do konce března, pokud tedy vaše škola má alespoň jednoho Maca, schopného provozu Mac OS X, proč toho nevyužít. Podrobné podmínky akce naleznete na serveru Apple.cz.

 

 

 

Nadpis clanku

25. února 2003, 00.00 | Nová veřejná betaverze Safari by podle všeho měla umět tzv. "tabbed browsing", tedy vlastnost například Opery nebo Mozilly, která umožňuje otvírat nové stránky v záložkách, které jsou zobrazeny pod bookmarky. Nová betaverze by se měla objevit v nejbližší době.

 

 

 

Nadpis clanku

21. února 2003, 00.00 | Apple právě potěšil řadu uživatelů, ale také jich mnoho určitě bude skřípat zuby po investicích, které pro vyřešení problému učinili: pro majitele PowerMac G4 Dual Mirrored Drive, tedy modelů uvedených v loňském srpnu, je přichystán výměnný program, který umožní vyměnit zdroj a větrák. Ty jsou největším zdrojem hluku, na který si většina majitelů stěžuje. Podrobnosti ohledně tohoto programu pro ČR zjistíme co nejdříve, obecné informace najdete na stránce Apple.

 

 

 

Nadpis clanku

21. února 2003, 00.00 | Na internetu se objevují zprávy, že Apple v nových iMacích 1 GHz použil jako SuperDrive mechaniku nikoliv DVD-RW mechaniku od Pioneeru, ale DVD-RW/DVD+RW mechaniku od Sony, která podporuje oba současné konkurenční formáty pro zápis na DVD. Jsme zvědavi, až se přesvědčíme " na vlastní oči".

 

 

 

Nadpis clanku

19. února 2003, 00.00 | Pokud jste uživateli služby .Mac, Apple pro vás připravil další speciální nabídku. Zdarma si můžete stáhnout plnou verzi programu DropStuff pro tvorbu komprimovaných archívů (hodnota 30 USD) a také můžete získat slevu na zakoupení plné verze StuffIt Deluxe.

 

 

 

Nadpis clanku

14. února 2003, 00.00 | Do redakce nám dorazila roztomilá hliníková cihlička - nový PowerBook G4 12" na testování. S výsledky našich pozorování a testů vás seznámíme co nejdříve.

 

 

 

Nadpis clanku

13. února 2003, 00.00 | Od sedmého ledna jsme se dočkali řady novinek od Apple - nové (a nečekané) PowerBooky, nové modely PowerMaců i LCD displejů, iMacy a levnější eMacy, také Xserve již má svůj update za sebou a Xserve RAID již byl uveden. Co si myslite, že bude následovat jako další novinka od Apple? Hlasujte!

 

 

 

Nadpis clanku

13. února 2003, 00.00 | Také další prohlížeče se dočkaly nových betaverzí - například OmniWeb 4.2 nebo Mozilla 1.3. A pokud čekáte na nový "milestone" Chimery 0.7, používejte raději nightbuilds - Chimera se nyní trápí s tím, že jméno "Chimera" už nesmí používat. Zatím to vypadá na Camino nebo iVoyage, ovšem móda iNázvů už snad opadá... Camino taky není špatné jméno, že? :)

 

 

 

Strana výpisu

... 86 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: