Novinky - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůNovinky

Nadpis clanku

26. června 2002, 00.00 | MacWorldExpo NewYork 2002 se kvapem blíží (můžete se tak jako obvykle těšit na naše důkladné zpravodajství přímo z místa konání), ovšem můžete už začít plánovat i účast na Apple Expo v Paříži. To se koná od 10. do 14. září a již nyní je možné se registrovat zdarma.

 

 

 

Nadpis clanku

26. června 2002, 00.00 | Omni Group uvolnil finální verzi svého prohlížeče OmniWeb 4.1 pro Mac OS X - stáhnout si ho můžete zde, pokud vás však zajímá lokalizovaná podoba, informace najdete v našem článku.

 

 

 

Nadpis clanku

18. června 2002, 00.00 | Po updatu MS Office tu je aktualizace MS Internet Explorer 5.2 - nová verze má být stabilnější, prý i rychlejší, podporuje Quartz vyhlazování písem (pod Mac OS X 10.1.5) a nastavuje novou výchozí stránku ;). Update má cca 7 MB. Tato verze je určená výhradně pro Mac OS X, zdá se, že poslední verzí pro klasický Mac OS zůstane IE 5.1.4.

 

 

 

Nadpis clanku

18. června 2002, 00.00 | Podle rozhovoru se zástupcem Apple na serveru MacCentral si stávající iBooky vedou v prodejích velmi dobře, poskytují ideální kombinaci výkonu procesoru i baterii, málo se zahřívají a tak Apple nechystá v nejbližší budoucnosti uvedení verze s procesorem G4 (rozuměj ne na MacWorldExpo NY v červenci). iBook "Special Edition" s procesorem G4 patří už několik měsíců mezi časté spekulace uživatelů.

 

 

 

Nadpis clanku

18. června 2002, 00.00 | Za měsíc, 17. července, zahájí Steve Jobs na své tradiční keynote MacWorldExpo NewYork 2002. Jako obvykle, začínají se objevovat fámy a spekulace, jaké nové produkty budou uvedeny - uvidíme, jestli Apple bude provokovat tak, jak se mu to dařilo před uvedením LCD iMaca. MWE NY se koná od 17. do 19. července. Tak jako obvykle pro vás budeme připravovat co nejpodrobnější a nejobsáhlejší zpravodajství.

 

 

 

Nadpis clanku

12. června 2002, 00.00 | Ne všechny Adobe programy fungují pod Mac OS X právě ideálně - připravujeme proto ve spolupráci s mistním distributorem článek o znamých problémech. Pokud máte nějaké negativní zkušenosti s Adobe programy pod OS X, napišete do diskusního fóra nebo na náš mail, zkusíme zjistit v čem je problém.

 

 

 

Nadpis clanku

12. června 2002, 00.00 | Teprve pár dní uplynulo od uvedení první finální verze Mozilly 1.0 a už tu je verze 1.1alpha - obsahuje podporu pro zobrazování vyhlazených písem pod Mac OS X 10.1.5, vylepšený download manager a lepší podporu pro drag&drop.

 

 

 

Nadpis clanku

7. června 2002, 00.00 | Finální verze Mozilly 1.0 je konečně hotová a k dispozici ke stažení. Recenzi tohoto dlouho očekávaného prohlížeče, který by měl podporovat stávající standardy jako žádný jiný, pro vás připravujeme.

 

 

 

Nadpis clanku

5. června 2002, 00.00 | Tak toto je z hlediska novinek velmi rušný začátek týdne: v pondělí se objevil update pro Microsoft Office X, v úterý byl uvolněn eMac pro bežný prodej, vypuštěna zdarma dostupná betaverze QuickTime 6 a před chvílí (v USA úterý večer) se objevil i update na Mac OS X 10.1.5. eMacu a QuickTime 6 se věnujeme v dnešním vydání, podrobnosti o nových verzích Mac OS X a Office X najdete na MujMACu zítra. Doufám, že už to je pro tento týden vše :).

 

 

 

Nadpis clanku

31. května 2002, 00.00 | V redakci máme na krátké vyzkoušení nový model PowerBooku G4 /667 MHz s větším rozlišením displeje a novou grafickou kartou. Po víkendu očekávejte naše první zkušenosti...

 

 

 

Strana výpisu

... 99 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: