Novinky - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůNovinky

Nadpis clanku

7. října 2002, 00.00 | Invex 2002 - Pozor, změna!! Prezentace programu Shake, původně plánovaná na úterý, se přesunuje na čtvrtek, 10. října odpoledne!

 

 

 

Nadpis clanku

6. října 2002, 00.00 | Invex 2002. Brno, neděle: Právě finalizujeme přípravy na stánku Grafiky Publishing (hala D, stánek 38), kde už od zítřka najdete mnoho Maců (od eMaca po Xserve), knížky vydavatelství Grafika Publishing, soutěž o iPod a řadu dalších zajímavostí. Budeme se těšit na vaši návštěvu po celý týden!

 

 

 

Nadpis clanku

4. října 2002, 00.00 | Změny ve správních řadách: nejprve na konci září ze správní rady Apple odešel Larry Ellison, šéf Oracle, nyní se pro změnu Steve Jobs odporoučel ze správní rady známé oděvní společnosti GAP, jako důvod uvedl "soustředení se na priority". Že by reakce na umístění správních rad obou společnosti mezi 8mi nejhoršími (alespon podle nedávné tabulky Business Weeku)?

 

 

 

Nadpis clanku

4. října 2002, 00.00 | Apple uvolnil nové "Switch" reklamy, tentokrát se známými US osobnostmi - například skateboardista Tony Hawk (má dokonce svou sérii počítačových her), scratcher DJ Qbert či surfer Kelly Slater. Jedná se tedy spíš o typické US "ikony", než o masově mezinárodně populární osobnosti, což také odpovídá primárnímu zaměření Switch kampaně na US.

 

 

 

Nadpis clanku

4. října 2002, 00.00 | Máte problém s updatem na Toast 5.2, o kterém jsme informovali včera, aplikace se ukončí hned po spuštění? Jeden z tipů je následující: zobrazte obsah balíčku aplikace (přikaz "Show package content" v kontextovém menu na ikoně aplikace ve Finderu), smažte soubor Roxio.dat a po spuštění zadejte znovu sériové číslo. Vaše zkušenosti můžete předat dál v našem diskusním foru.

 

 

 

Nadpis clanku

2. října 2002, 00.00 | Máte problém s tiskem z Mac OS X 10.2 "Jaguar" na tiskárny HP 4M nebo 4MV? V systému (resp. v PPD od Apple) je nějaká chyba, a tak Apple zatím doporučuje stáhnout si PPD soubor ze serveru All OS X, který je funkční.

 

 

 

Nadpis clanku

2. října 2002, 00.00 | Kupujete si nového Maca? Až do 7. ledna příštího roku při tom můžete získat Microsoft Office v. X za 199 USD (běžná cena 499 USD). Microsoft takto asi reaguje na nižší než očekávané prodeje svého kancelářského balíku pro Mac OS X - Microsoft obvinil Apple z malého tlaku na přechod na Mac OS X, uživatelé spíš svalují vinu na Microsoft, kvůli vysoké ceně a nízkému využití opravdu užitečných technologií v Mac OS X (Unicode, dlouhé názvy). Doufejme, že toto promo bude i u nás.

 

 

 

Nadpis clanku

2. října 2002, 00.00 | Apple oznámil, že počet předplatitelů služby .Mac již stoupl na 180 000 - před dvěma týdny to bylo 100 000. Zdá se tedy, že syndrom "na poslední" chvíli zafungoval, i když Apple již dopředu hlásil, že všem uživatelům vyprší přeplatné až 30. září 2003 bez ohledu, jak brzy si ho letos koupí. Uvidíme, jakých čísel se dočkáme po 15ti denním prodloužení lhůty.

 

 

 

Nadpis clanku

30. září 2002, 00.00 | Stále váháte zda si registrovat službu .Mac? Můžete váhat déle ;) Apple prodloužil lhůtu pro registraci stávajících "iTools" účtů za zvýhodněnou cenu 49 USD do 14. října, ovšem 15. již prý definitině a neodkladně vaše data smaže...

 

 

 

Nadpis clanku

30. září 2002, 00.00 | Apple podle slibu uvolnil betaverzi program iSync pro snadnou synchronizaci kalendáře a kontaktů na počítači s jinými zařízeními. Synchronizovat lze buď prostřednictví serveru .Mac mezi více počítači, nebo s iPodem, mobilním telefonem či Palm OS zařízením. Jedná se o betaverzi a tak může obsahovat chyby, zvláště když Apple předpokládá uvedení plné verze až na konci roku. Vyžaduje Mac OS X 10.2.1, podporované jsou jen některé mobily SonyEricsson, podle zpráv na webu Nokia 7650 fungovat nebude.

 

 

 

Strana výpisu

... 93 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: