Novinky - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůNovinky

Nadpis clanku

29. června 2003, 00.00 | Apple uvolnil utilitu Apple Hard Drive update pro Mac OS 9 a Mac OS X, určenou pro aktualizaci firmware disků IBM, používaných v některých Power Macích G4. Update má přispět k vyšší stabilitě a výdrži disku. Ovšem podle ohlasů na internetu nejsou vyloučené případy, že po updatu už disk nefunguje vůbec - proto důrazně doporučujeme před případným updatem opravdu zálohovat všechna důležitá data a nebrat varování na lehkou váhu!

 

 

 

Nadpis clanku

28. června 2003, 00.00 | Apple minulý týden uvolnil nové ovladače pro AirPort, verzi 3.1 - jedná se o ovladače pro AirPort Extreme neboli finální 802.11g. Podle informací na internetu tyto ovladače podporují také korektně navržené 802.11g karty od jiných výrobců, takže je možné je použít i ve starších Macích, do kterých nelze nové AirPort Extreme karty od Apple fyzicky umístit (jsou rozdílné). Karty třetích výrobců lze určitě použít pro notebooky s PC Card slotem a některé možná půjde umístit i do stolních strojů.

 

 

 

Nadpis clanku

25. června 2003, 00.00 | Další aktualizace je tu: iMovie 3.0.3 je již k dispozici v češtine. Kromě toho by se již příští týden mohla objevit finální verze lokalizace Safari 1.0 (pokud tedy máte nějaké výhrady k termonilogi, tak se rychle ozvěte :). Lokalizace jako obvykle najdete na serveru Apple.cz

 

 

 

Nadpis clanku

24. června 2003, 00.00 | Apple "vystřílel" všechny očekávané novinky (tedy především radikálně nové PowerMacy G5), informace zpracováváme do dvou chystaných článků. Zatím jen malá legrácka - všimli jsme si, že obrázek CD Panthera nese označení Mac OS X 11. Že by Apple původně opravdu chystal tak radikální skok? Apple již obrázek ze serveru odstranil, my vám ho ukážeme v úterních článcích...

 

 

 

Nadpis clanku

23. června 2003, 00.00 | Aktuálně: keynote začíná za tři čtvrtě hodiny, ale už nyní víme, že oficiální název nové verze systému bude Mac OS X10.3 Panther a upgrade nebude zdarma. Informace se objevily na stránce služby .Mac, popisující nové funkce iDisku v Pantheru.

 

 

 

Nadpis clanku

22. června 2003, 00.00 | V sobotu se na internetu na jednom diskusním fóru objevily první obrázky z Panthera - Apple je následně nechal smazat, ale postupně kolují po různých dalších serverech. Každopádně, na MujMACu vám nabídneme v úterý všechny dostupné informace z WWDC, tedy i včetně obrázků nového systému...

 

 

 

Nadpis clanku

22. června 2003, 00.00 | Na serveru Macbidouille jsou koordináty pro satelitní přenos keynote z WWDC nad Evropou - k přenosu bude použit satelit Atlantic Bird 1 na 12,5 °W, podle všeho na nekryptovaném DVB kanálu (tedy digitálně), keynote začíná v 19:00. Pokud někdo v Praze bude zkoušet chytit přenos na svém satelitu, dejte vědět :)

 

 

 

Nadpis clanku

20. června 2003, 00.00 | Aktuálně: I přes obrovské očekávání a naděje ze strany uživatelů Apple nepřipravuje internetový streaming z pondělní keynote Steva Jobse - k dispozici bude pouze záznam keynote, který by se na webu Apple měl objevit v pondělí odpoledne (v noci našeho času). Akce bude přenášena pouze přes satelit do vybraných Apple Store.

 

 

 

Nadpis clanku

20. června 2003, 00.00 | Update pro iPod je na světě - nyní lze na Windows používat i USB 2.0. Nová verze firmware 2.0.1 obsahuje následující změny: zlepšená funkčnost "on-the-go" playlistu, zlepšené přehrávání, lepší práce se soubory MP3 VBR, zlepšené podsvětlení a budík a vyřešené prohazování levého a pravého kanálu. Uživatelé na Windows mohou používat USB 2.0, zvukové knihy z Audible.com a také víc iPodů na jednom počítači.

 

 

 

Nadpis clanku

18. června 2003, 00.00 | "Lokalizační laboratoř" doslova chrlí nové a nové verze pro Mac OS X - aktuální verze QuickTime 6.3 je už také k dispozici v lokalizované verzi - balík lze nahrát zdarma na serveru Apple.cz.

 

 

 

Strana výpisu

... 78 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: