Multimedia - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůMultimedia

Útok na předvánoční trh dle Applu - video iPod a iMac na dálkové ovládání

13. října 2005, 00.00 | Jak jsme již upozorňovali, včera v 10 hodin dopoledne místního času proběhla show Steva Jobse v San Jose v Californii. Nebyli jsme při tom, ale díky internetu vám můžeme všechny novinky alespoň virtuálně přiblížit. A že toho nebylo málo - nový iPod cílený na milovníky videa, iMac konkurující Home Media Centru od Microsoftu, iTunes 6.0, dálkový ovladač a nějaké ty aplikace... Vánoce jsou tu!

 

 

 

Pařížské ozvěny - Apple Expo 2005 & iPod

3. října 2005, 00.00 | Na Apple Expu 2005 bylo k vidění stovky doplňků pro iPody. Od těch známějších firem až po ty méně známé či úplné noname společnosti z Asie. My se v následujících článcích zaměříme na to nejzajímavější, co bylo v Paříži pro iPody k vidění.

 

 

 

Pojďme si hrát... s GarageBandem! (20)

29. září 2005, 00.00 | Máte rádi muziku, ale vždycky jste se báli něco si s ní začít? Žár trvá! - Ale ještě toho v té skladbě tolik schází... Dnes Kakaxa přidá dvě smyčky jak třešničky na dortu a Dubecký vám vysvětlí, co to je fade in.

 

 

 

Motorola ROKR E1, telefon s iTunes

27. září 2005, 00.00 | iTunes, synchronizace s adresářem a kalendářem a přístup na internet přes GPRS. To jsou tři základní pohledy na telefon, na který se dlouho čekalo.

 

 

 

iPod nano - the sexy thing!

22. září 2005, 00.00 | Pokud jste si mysleli, že iPod, který používáte, je ta nejkrásnější hračka, kterou jste si pořídili, měli jste pravdu. Ovšem pouze do 7. září, kdy Steve Jobs uvedl iPod nano - nejkrásnější iPod všech dob. Sexy přehrávač, který si ze svých předchůdců bere to nejlepší.

 

 

 

Final Cut Studio zblízka: Final Cut Pro 5

14. září 2005, 00.00 | Samozřejmě, že náš miniseriálek, věnovaný aplikacím ze softwarového balíku Final Cut Studio, zahájíme tou první a nejdůležitější z nich, po které je ostatně pojmenován celý softwarový balík – střižnou Final Cut Pro.

 

 

 

Těšili jste se na Motorola ROKR? Berte radši iPod nano.. a to všema deseti!

8. září 2005, 00.00 | Včera, 7. září, se konala v 10 hodin lokálního času tisková konference, nebo chcete-li speciální událost, jejíž průběh měl pevně v rukou Steve Jobs, současný CEO a zakladatel společnosti Apple. A tato akce se nemohla konat nikde jinde než v Moscone West Convention Center v San Franciscu.

 

 

 

Quartz Composer pro programátory

6. září 2005, 00.00 | Dnes se zaměříme na programátory, využívající objektový vývojový systém Cocoa, a ukážeme si, jak lze tyto komposice přímo využívat pro grafické prvky programů.

 

 

 

Pojďme si hrát... s GarageBandem! (19)

1. září 2005, 00.00 | Máte rádi muziku, ale vždycky jste se báli něco si s ní začít? Žár trvá - a smyčkománie trvá! Kakaxa našel pro Dubeckého další smyčky, které už ale neslouží jen jako rytmický doprovod - tyto budou měnit atmosféru a dynamicky odlišovat jednotlivé části skladby.

 

 

 

Final Cut Studio zblízka

18. srpna 2005, 00.00 | Konečně jsme si mohli softwarový balík Final Cut Studio "osahat" ve skutečnosti; v několika následujících článcích se proto na celý balík i na jeho jednotlivé aplikace podíváme podrobněji.

 

 

 

Strana výpisu

... 13 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: