Multimedia - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůMultimedia

iTunes: Chcete být dvoumilionářem?

15. května 2003, 00.00 | iTunes a iTunes Music Store stále nemizí ze stránek zpravodajských serverů, ba právě naopak - díky novým zprávám je o ně stále zájem. K dobrým zprávám patří, že iTunes Music Store dosáhl už dva miliony prodaných skladeb, k těm méně příznivým, že přes iTunes lze snadno krást hudbu přes internet. A jak to bude s iTunes pro Windows?

 

 

 

Final Cut Pro: filtry

13. května 2003, 00.00 | Přejdeme-li od střihu k aplikaci filtrů, narazíme na pár podstatnějších rozdílů mezi Final Cut Pro a Final Cut Express. Dnes se podíváme na kontrolu jasu a velmi bohatý třícestný filtr pro korekci barev.

 

 

 

Nový iPod 15 GB - velmi příjemná evoluce

12. května 2003, 00.00 | Díky místnímu zastoupení Apple jsme necelé dva týdny po uvedení v USA měli možnost otestovat zbrusu nový iPod 15 GB. Přečtěte si naši exluzivní recenzi, doplněnou řadou kvalitních fotografií!

 

 

 

Milionářské iTunes

6. května 2003, 00.00 | Podle Apple se za první týden provozu iTunes prodalo více než jeden milion skladeb, k tomu lidé jak diví objednávají a kupují nové iPody. Zástupcům vydavatelství podle všeho takovýto úspěch trochu vyrazil dech.

 

 

 

Final Cut Pro: převod zdrojového materiálu z kamery do počítače

5. května 2003, 00.00 | Už v minulém článku jsme se seznámili s důležitou sadou nastavení, jež v profesionálním FCP řídí snímání. Dnes se podíváme na to, jaké způsoby převodu můžeme zvolit a který pro nás bude nejvýhodnější.

 

 

 

iTunes Music Store: 275 000 skladeb za prvních 18 hodin

2. května 2003, 00.00 | Podle neověřených zdrojů je nový obchod Apple ohromným úspěchem - s velmi omezenou zákaznickou skupinou dosáhl již během prvních hodin nebývalý zájem. Podle Jobse se v nabídce brzy objeví i další nezávislé nahrávací společnosti. A řekneme si také, jak sdílet svou knihovnu skladeb v iTunes přes internet.

 

 

 

Music Store na druhý pohled

30. dubna 2003, 00.00 | Co je výhodnější, předplatné nebo nákup hudby? Zabíjí kopírování hudbu? Jak si poradíme s ochranou proti kopírování? Kdy bude mezinárodní verze Music Store? Co je lepší, AAC nebo MP3?

 

 

 

iTunes Music Store - digitální hudba na jedno kliknutí

29. dubna 2003, 00.00 | Apple představil očekávanou službu pro nákup hudby v digitální podobě přes Internet. Díky uzké integraci s iTunes a iPodem asi nemůže být nakupování hudby už ani jednodusší. Bohužel, zatím pouze pro USA...

 

 

 

Final Cut Pro 3, aneb zázraky ihned, nemožné na počkání

28. dubna 2003, 00.00 | Po amatérském iMovie a poloprofesionálním Final Cut Pro se dnes ve volné řadě článků, věnovaných střihu digitálního videa na Macích, dostáváme ke skutečné perle: podíváme se trochu blíž na veleúspěšnou plně profesionální aplikaci Final Cut Pro.

 

 

 

iDVD 3: kroků dopředu více, ale zpátky taky něco...

8. dubna 2003, 00.00 | iDVD3 nabízí pro sestavení DVD disku předlouhou řadu služeb, jež vlastně patří spíše do "střihu", a autoringový systém by je za normálních okolností měl přebírat od střihového software ve formě videoklipů, z hlediska amatérského uživatele je však toto rozdělení velmi šikovné.

 

 

 

Strana výpisu

... 21

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: