Multimedia - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůMultimedia

Vývojový rámec TuneKit se zdá být zaměřený na Apple TV

16. září 2009, 00.00 | Bonusové materiály zavedené iTunes 9 využívají vývojový rámec TuneKit, který zřejmě má posloužit k dodávce HDTV obsahu pro Apple TV, lze proto předpokládat brzkou významnou aktualizaci jejího firmwaru.

 

 

 

Zpráva o středeční akci Applu

11. září 2009, 00.00 | Steve Jobs s dalšími spolupracovníky představil firmware 3.1, iTunes 9 a nové iPody. iPod touch se dočkal pouze zrychlení některých modelů, zato iPod nano prošel zásadní proměnou, celkově se však většina očekávání nenaplnila.

 

 

 

Apple údajně vytvoří samostatného integrujícího klienta pro sociální média

14. srpna 2009, 00.00 | Podle nových pověstí má Apple přijít se samostatnou mediální aplikací pro sociální sítě, jež se bude připojovat k různým sociálním webům a zajistí sdílení obvykle poslouchané hudby s přáteli.

 

 

 

iTunes 9 údajně přinesou podporu Blu-ray a sociálních médií

12. srpna 2009, 00.00 | Blog The Boy Genius Report tvrdí, že se dozvěděl o chystaných nových vlastnostech iTunes 9, jež mají podporovat média Blu-ray, vizuální nástroje pro App Store a integraci s mediálními funkcemi sociálních služeb.

 

 

 

Nová iniciativa „Cocktail“ má podpořit prodej celých alb na iTunes Store

29. července 2009, 00.00 | Velcí hudební vydavatelé, znepokojení tím, že převládají nákupy jednotlivých skladeb, údajně spolupracují s Applem na vytvoření nových interaktivních nabídek, jež mají opět posílit prodeje celých alb, navíc se objevily pověsti, že s nimi bude spojeno také uvedení tabletu.

 

 

 

Universal začne vybavovat své Blu-ray disky funkcemi pro iPhone

22. července 2009, 00.00 | Filmová společnost Universal Studios Home Entertainment sice přijala formát Blu-ray jako poslední, ale nyní mezi prvními hodlá začít své Blu-ray tituly vybavovat doplňkovými funkcemi pro iPhone a iPod touch.

 

 

 

iTunes 8.2.1 vypojují synchronizaci s Palmem Pre

17. července 2009, 00.00 | Nová verze iTunes nepřináší (kromě oprav) žádné zjevné novinky, zdá se, že jejím hlavním účelem je znemožnit přímou synchronizaci s Palmem Pre.

 

 

 

Apple předložil IETF svůj HTTP streaming jako návrh nového standardu

13. července 2009, 00.00 | Mezi zdůrazňované novinky firmwaru 3.0 a Snow Leoparda patří HTTP Live Streaming a nyní Apple tuto metodu dodávky multimediálního obsahu předložil komisi IETF jako návrh standardu. Bude však značně obtížné prosadit ho v širším měřítku pro streaming videa na internetu.

 

 

 

Sekvencer Logic (2.)

26. května 2009, 00.00 | V prvním dílu seriálu o Sekvencer Logic jsme se seznámili s začali seznamovat s jeho historií. V druhém pokračování seriálu se podíváme na historii verze pro Mac.

 

 

 

Apple Logic

 

 

 

Strana výpisu

4 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: