Multimedia - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůMultimedia

Mediální zprávy: Apple připravuje prodej filmů v Británii a v Kanadě a francouzský iTunes Store nabízí televizní pořady. (2.6.08)

2. června 2008, 05.00 | iTunes Store ve Velké Británii a v Kanadě umožní stahování a nákup filmů hlavních studií. A francouzský iTunes Store zařadil do své nabídky televizní pořady.

 

 

 

Dění okolo iTunes Store: nové filmy údajně prodávány se ztrátou, dosaženo 1 000 filmů v půjčovně a počet hudebních skladeb zůstává na 6 milionech. (5.5.08)

5. května 2008, 06.00 | Nové filmy, vydávané současně s DVD, prý Apple prodává pod velkoobchodní cenou. S dvouměsíčním zpožděním dosáhla filmová půjčovna Applu slibovaného tisíce titulů. A nabídka hudebních skladeb iTunes Store čitá jen 6 milionů, nikoli 10 milionů uváděných při pátém výročí.

 

 

 

Mediální dění: iTunes Store začne nabízet nové filmy současně s jejich vydáním na DVD. (2.5.08)

2. května 2008, 05.00 | Apple potvrdil, že se nové filmové tituly budou na iTunes Store objevovat ve stejný den, kdy vyjdou na DVD.

 

 

 

iTunes Store oslavil páté výročí. (29.4.08)

29. dubna 2008, 06.00 | Dnes už nejenom hudební webový obchod Applu vkročil do šestého roku své existence.

 

 

 

Digital Performer – Preference a nastavení (2. část)

3. dubna 2008, 09.00 | Správné nastavení každé aplikace může vždy odvést velký kus práce a výrazně zjednodušit ovládání. Každý uživatel přistupuje k aplikaci trošku jinak, každý od ní vyžaduje trošku něco jiného. Proto je vhodné nastavení přizpůsobit osobitým požadavkům. Máme pro vás připravenou druhou část věnovanou nastavení aplikace Digital Performer.

 

 

 

Digital Performer – Preference a nastavení (1. část)

20. března 2008, 00.00 | Správné nastavení každé aplikace může vždy odvést velký kus práce a výrazně zjednodušit ovládání. Každý uživatel přistupuje k aplikaci trošku jinak, každý od ní vyžaduje trošku něco jiného. Proto je vhodné nastavení přizpůsobit osobitým požadavkům.

 

 

 

První start a práce s okny Digital Performeru

12. února 2008, 10.00 | Přesto, že je sekvencer MOTU Digital Performer (DP) zaměřen více na muzikanty než na techniky (zvukaře, zvukové mistry), má rozsáhlé možnosti různého nastavení v mnoha oblastech.

 

 

 

M-AUDIO JamLab

20. prosince 2007, 00.00 | Zajímavá externí zvuková karta a software pro začínající kytaristy

 

 

 

Digital Performer – Filozofie, aneb jak s ním pracovat?

18. prosince 2007, 09.00 | Jak již bylo naznačeno v minulém dílu seriálu o Digital Performer (s názvem Prostředí), tento sekvencer se chová trošku jinak než jiné konkurenční audio-MIDI sekvencery. Pro uklidnění, i v Digital Performeru lze pracovat v podstatě stejným způsobem jako v jiných sekvencerech, ale může to být v některých případech trošku omezující a zbytečně zdlouhavé.

 

 

 

SRS iWOW 2 - brilantní iTunes plugin

27. listopadu 2007, 00.00 | Je libo SRS HD audio processing v iTunes? Nyní i pod Leopardem.

 

 

 

Strana výpisu

7 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: