Multimedia - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůMultimedia

iGlasses - iSight na maximum!

12. července 2006, 00.00 | Nejste spokojeni s obrazem, který vám poskytuje webkamera iSight (resp. iBot) ? Pak určitě vyzkoušejte iGlasses, adjustační software od Ecamm network.

 

 

 

Aplikace pro kódování DVD

9. června 2006, 00.00 | V minulém dílu našeho seriálu o zálohování DVD na pevný disk jsme si slíbili, že se dnes poněkud blíž podíváme na konkrétní aplikace, jež lze použít pro transkódování videa.

 

 

 

Pojďme si hrát... s GarageBandem! (24)

10. května 2006, 00.00 | Máte rádi muziku, ale vždycky jste se báli něco si s ní začít? Třeba proto, že máte starší počítač? Žádná potíž - Kakaxa vám dnes poradí, jak to udělat, abyste si s GarageBandem mohli hrát i vy.

 

 

 

Kódování videa

26. dubna 2006, 00.00 | V minulém dílu našeho seriálu o zálohování DVDisků na pevný disk jsme si ukázali, jak obsah DVD zkopírovat; dnes tedy budeme předpokládat, že obsah DVD již máme na pevném disku (nebo že disk není chráněný a rozhodli jsme se jej zároveň v jediném kroku kopírovat i překódovat), a podíváme se na to, co se s ním vlastně dá dělat.

 

 

 

Než DVD do skříně uložíme...

10. dubna 2006, 00.00 | ... musíme jeho obsah převést na pevný disk, kde si s ním pak budeme moci dále hrát. A právě o tom, kterak tento převod provést, si budeme povídat dnes.

 

 

 

Zálohování DVD na pevný disk

 

 

 

Kam patří DVDisky? Na dno skříně!

3. dubna 2006, 00.00 | V novém několikadílném seriálku se podíváme blíž na to, jak ukládat kopie DVD na pevný disk tak, aby se daly pohodlně přehrávat a dalo se na to koukat, nezabraly zbytečně moc místa a aby v mezích možností zůstaly zachovány možnosti výběru kapitol, volby jazyka či titulků.

 

 

 

Pošesté i iDVD

20. března 2006, 00.00 | V nedávném článku na téma současného iŽivota jsme se podívali trochu blíže na střihovou aplikaci iMovie '06; dnes si ukážeme, co je nového v současné versi autoringového iDVD. Zatímco v iMovie snad leda vyjma "témat", umožňujících do jisté míry sestavování efektních trikových záběrů, žádné zásadní novinky nejsou, nové iDVD je "jiné" hned na první pohled.

 

 

 

Pojďme si hrát... s GarageBandem! (23)

16. března 2006, 00.00 | Novinky v GarageBandu 3 Kakaxu s Dubeckým příliš nepotěšily. Pro muzikanty nic moc nového. Ale kdo si chce připravit hudební kulisu k videu lépe než v iMovie, kdo chce vytvářet podcast, nebo si nahrát diskusi z iChat, ten zajásá.

 

 

 

iŽivot pošesté

14. března 2006, 00.00 | Multimediální softwarový balík iLife, který firma Apple dodává standardně v ceně ke všem počítačům Macintosh, je k dispozici již v šesté "velké" versi. Pojďme se podívat trochu blíž na to, co přináší pro zpracování digitálního videa.

 

 

 

Strana výpisu

11 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: