Multimedia - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůMultimedia

Digital Performer: Proč používat šestku? (2) A proč ne?

22. ledna 2009, 00.00 | V minulém díle jsem začal s výpisem funkcí, které jsou ve verzi 6 nové, a které jsem si zvykl rychle používat. Dnes se ze začátku podíváme na pár dalších takových funkcí, a dále také na funkce, které jsou rovněž ve verzi 6 nové, o kterých jsem si myslel, že je budu používat, ale nakonec nevyužívám.

 

 

 

Digital Performer: Záznam ostatních dat (2. část)

9. prosince 2008, 00.00 | Pro záznam, ale i pro přehrávání, je možné nastavovat různé funkce, které mohou záznam usnadnit (například zvolením vhodného rytmického patternu, který nám pomůže správně cítit rytmus a hrát přesněji).

 

 

 

Digital Performer: Záznam ostatních dat (1. část)

2. prosince 2008, 00.00 | Polar, o kterém byla řeč v minulém dílu, nepředstavuje jediný způsob, jak zaznamenávat zvuková data do Digital Performeru. V tomto dvoudílném článku se podíváme blíže na další možnosti.

 

 

 

Mediální zprávy: dohoda o iTunes Plus s dalšími nahrávacími společnostmi snad uzavřena, naopak Beatles se na iTunes Store asi jen tak nedostanou. (1.12.08)

1. prosince 2008, 04.00 | Apple údajně již dokončil vyjednávání se zbývajícími třemi největšími nahrávacími společnostmi o prodeji jejich hudby na iTunes Plus, tedy bez DRM ochrany. Avšak vyjednávání o prodeji skladeb Beatles na iTunes Store se naopak zasekla.

 

 

 

Mediální zprávy: Apple TV 2.3 a iTunes Plus možná i pro zbývající 3 hlavní nahrávací společnosti. (21.11.08)

21. listopadu 2008, 02.00 | Apple vydal aktualizaci firmwaru Apple TV na verzi 2.3. A Apple údajně jedná s dalšími třemi největšími nahrávacími společnostmi (vedle EMI) o prodeji hudby na iTunes Store bez DRM ochrany.

 

 

 

Digital Performer - Polar

21. října 2008, 00.00 | Polar je nástroj Digital Peroformeru pro záznam akustického signálu do jedné stopy. Nejlépe se hodí pro záznam kratších úseků, které pak mohou být použity třeba jako smyčky nebo speciálních zvukových efektů.

 

 

 

Které iMovie používat?

14. srpna 2008, 08.00 | V balíku multimediálních aplikací iLife ’08 byla představena nová aplikace pro stříhání videa, která sice na předchozí iMovie HD navazuje číslováním, ale způsob práce v ní je jiný, než jsme byli dosud zvyklí. Možná právě záběry z letošní dovolené před vás postavily otázku: Které iMovie si vybrat?

 

 

 

.Mac je nyní MobileMe a nejen pro Apple uživatele www.me.com

16. července 2008, 08.00 | Placená webhostingová služba .Mac, rozšířená o podporu operačního systému OSX a balíku aplikací iLife, byla přejmenována na MobileMe a doplněna o některé vitální funkce. Provoz služby .Mac, zahájený 5. ledna 2000, byl tímto 9. července 2008 oficiálně ukončen. První dny spuštění však doprovází omezení funkčnosti z důvodu prodloužení předpokládané doby pro transfer.

 

 

 

Mediální zprávy: iTunes Store prodal 5 miliard hudebních skladeb. (20.6.08)

20. června 2008, 08.00 | iTunes Store překročil hranici 5 miliard prodaných hudebních skladeb, velice dobře si vede také obchod s filmy.

 

 

 

Mediální zprávy: Apple zahájil prodej a půjčování filmů v Británii a v Kanadě. (5.6.08)

5. června 2008, 07.00 | Apple oficiálně spustil prodej a půjčování filmů prostřednictvím iTunes Store ve Velké Británii a v Kanadě, konkrétní podmínky pro tyto dvě země se poněkud liší od USA i od sebe navzájem.

 

 

 

Strana výpisu

6 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: