Multimedia - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůMultimedia

Alba iTunes LP si vynutily nahrávací společnosti, avšak prodávají se jen minimálně

15. března 2010, 00.00 | Interaktivní hudební alba iTunes LP zavedená s iTunes 9 si vyžádal hudební průmysl ve snaze zvýšit prodej hudebních alb, jenže jejich odbyt zatím vázne.

 

 

 

Apple údajně plánuje síťové uchovávání videa zákazníků

8. března 2010, 00.00 | Podle zdrojů CNETu Apple vyjednává s filmovými studii a hudebními společnostmi o uchovávání jejich obsahu na svých serverech, iTunes Store by tak mohl postupně přejít na streamingové služby, přičemž Apple doufá, že si zákazníci budou videa přehrávat hlavně na iPadu.

 

 

 

Apple rozšířil náhledy iTunes Preview o zvukové ukázky

11. ledna 2010, 00.00 | Webové náhledy iTunes Store nyní dovolují také přehrávání ukázek skladeb přímo z prohlížeče.

 

 

 

aTV Flash 4 dále rozšiřuje možnosti Apple TV

16. prosince 2009, 00.00 | Software aTV Flash rozšiřující funkce Apple TV v nové verzi 4.0.3 vylepšuje prohlížeč Couch Surfer Pro a dovoluje použít externí disk pro mediální knihovnu iTunes.

 

 

 

Převzetí služby Lala možná předznamenává změnu koncepce iTunes Store

11. prosince 2009, 00.00 | Wall Street Journal tvrdí, že koupě služby Lala signalizuje zásadní změnu způsobu, jímž Apple prodává hudbu.

 

 

 

Apple uvolnil nástroje pro iTunes LP a iTunes Extras

30. listopadu 2009, 00.00 | Nově vydané nástroje Applu dovolí nezávislým vývojářům začít pracovat na přípravě nového interaktivního obsahu pro iTunes Store, jehož distribuce začne v příštím roce. A později Apple možná ještě dále rozšíří nabídku takového obsahu a paletu podporovaných zařízení.

 

 

 

Apple zavedl nový webový náhled iTunes Preview

16. listopadu 2009, 00.00 | Odkazy na některý hudební obsah obchodu iTunes Store se nově dají díky stránce iTunes Preview prohlížet ve webovém prohlížeči, aniž by bylo třeba spouštět iTunes.

 

 

 

Novinky pro Apple TV

11. listopadu 2009, 00.00 | Aktualizace firmwaru Apple TV na verzi 3.0.1 řeší problémy se synchronizací obsahu. A již minulý týden začal Apple nabízet aktualizace alb iTunes LP kompatibilní s Apple TV 3.x.

 

 

 

iTunes nejspíš nabídnou také předplacenou televizní službu

4. listopadu 2009, 00.00 | Apple v posledních týdnech jedná s televizními společnostmi o možnosti šíření jejich programu přes iTunes za měsíční předplatné 30 USD.

 

 

 

Apple vydal softwarovou aktualizaci Apple TV 3.0

2. listopadu 2009, 00.00 | Nový firmware pro multimediální zařízení Applu přináší přepracované uživatelské rozhraní a podporu nového obsahu iTunes 9 a internetových rádií, základní vlastnosti se však nijak zásadně nezměnily.

 

 

 

Strana výpisu

3 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: