Multimedia - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůMultimedia

Apple na NAB: Final Cut, DVD Studio, Shake nově

7. dubna 2003, 00.00 | Apple na veletrhu NAB, zabývajícím se elektronickými médii, který se koná v Las Vegas do 10. dubna, ohlásil tři nové verze svých "Pro" produktů, spolu s řadou dalších řešení od partnerů. Novinky, které přináší Shake 3, DVD Studio Pro 2 a především FinalCut Pro 4 jsou velmi působivé.

 

 

 

Rychlý střih videa v iMovie včetně insertu

1. dubna 2003, 00.00 | Dneska si ukážeme, jak i v iMovie snadno stříhat video pomocí klasického střihového prvku, insertování (vkládání) videa.

 

 

 

Think Different.

26. března 2003, 00.00 | Fenomenální reklamní kampaň, která Applu vrátila jméno, ale na druhou stranu vedla k další segregaci uživatelů naší platformy. Detaily o tom, jak se myslí jinak v podaní Apple a TBWA/Chiat/Day.

 

 

 

Nová služba Apple?

10. března 2003, 00.00 | Uvede Apple vlastní kanál pro distribuci hudebních souborů online? Co se minulý týden vlastně událo a čeho bychom se mohli v blízké době dočkat? Jaký má Apple vztah k digitální hudbě?

 

 

 

eZeClip

14. února 2003, 00.00 | Vlastní DVD menu s ukázkami filmů (motion menu) snadno, rychle a levně přímo v iMovie!

 

 

 

QuickTime goes mobile

13. prosince 2002, 00.00 | Apple ohlásil spolupráci s japonským mobilním operátorem NTT DoCoMo, který provozuje síť mobilních telefonů 3. generace FOMA. Díky teto spolupráci bude QuickTime standardním nástrojem pro tvorbu i prohlížení multimediálního obsahu pro tyto mobilní telefony. Zajímá vás jaký náskok mají japonské sítě proti našim standardním GSM?

 

 

 

Zamyšlení nad zálohováním videa

15. listopadu 2002, 00.00 | Nedávno jsem byl postaven před problém, jak předat asi hodinový filmový dokument v co nejvyšší kvalitě přátelům. Nakonec se z toho vyklubalo zamyšlení, jak vůbec filmová data ukládat. Profesionálové mají asi jasno, ale řekl bych, že většina uživatelů asi bude tápat podobně jako já.

 

 

 

DivX - Jak na to?

22. srpna 2002, 00.00 | Vyčerpávající (snad) návod, jak zprovoznit DivX na Macu, aneb důkladný průvodce po video a audio formátech, se kterými se můžete setkat.

 

 

 

QuickTime 6 - veřejný pohled

5. června 2002, 00.00 | Apple uvolnil veřejnou betaverzi nejnovější verze QuickTime 6, která obsahuje kromě jiných novinek také podporu pro MPEG-4. Jak je na tom QuickTime s podporou tohoto "formátu budoucnosti"?

 

 

 

Nový QuickTime 6 oznámen - včetně MPEG-4

13. února 2002, 00.00 | Apple na konferenci QuickTime Live oznámil QuickTime 6, který obsahuje podporu pro MPEG-4 a také QuickTime Broadcaster, nástroj pro živé vysílání na internetu. Zatím však uživatelé musí čekat, produkty nebyly uvolněny pro distribuci - Apple chce dosáhnout změny licenčních podmínek pro MPEG-4.

 

 

 

Strana výpisu

... 22

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: