Agregator - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůAgregator

Softwarové novinky Applu pro Macy

25. května 2011, 00.00 | Vyšly aktualizace hudebních aplikací Logic Pro a Logic Express na verze 9.1.4 doplňující podporu GarageBandu pro iPad. A Apple vydal dokument reagující na nový škodlivý software MacDefender.

 

 

 

Změny v kamenných obchodech Applu

25. května 2011, 00.00 | V obchodech Apple Store byly nainstalovány iPady sloužící jako interaktivní informační tabule. A aplikace Apple Store pro iOS nově dovoluje objednávání zákaznických konfigurací Maců a přivolání pomoci v kamenných obchodech.

 

 

 

Zprávy související s platformou iOS

25. května 2011, 00.00 | Přicházejí další pověsti a dohady o novém iPhonu. Výbuch v čínské továrně Foxconnu vyvolal obavy o dodávky iPadů a dalších přístrojů s iOS. iOS 5 údajně nebude fungovat na iPhonu 3GS. A Apple slíbil vývojářům aplikací iOS ochranu před licenčními požadavky firmy Lodsys.

 

 

 

Programujeme v iTunes Xcode 4

25. května 2011, 00.00 | Dnes a v několika následujících článcích se podíváme blíže na nové vývojové prostředí Apple – Xcode 4. Začneme novinkami, jež nabízí aktuální verse překladače Objective C (jde jen o jednu drobnost, ale příjemnou), a pak se již soustředíme na SDK a jeho (ne)možnosti.

 

 

 

Softwarové novinky týkající se Maců

23. května 2011, 00.00 | Externí vývojáři obdrželi druhou beta verzi Mac OS X 10.6.8. A začal se nabízet nástroj Hype pro tvorbu HTML5 animací.

 

 

 

Zprávy týkající se hardwaru budoucích Maců

23. května 2011, 00.00 | Intel chystá tři nové ULV procesory Sandy Bridge, které by se mohly objevit v modernizovaných MacBoocích Air. A dále Intel vysvětlil situaci okolo ochranných známek k rozhraní Thunderbolt.

 

 

 

Recenze: Externí baterie Storm - iPhone v outdooru

23. května 2011, 00.00 | Při pobytu venku může být problémem malá výdrž akumulátoru, zvláště při intenzivním využívání GPS. iPhone 3G vydrží zaznamenávat trasu jen tři hodiny. A pět hodin iPhonu 4 je proti specializovaným přístrojům pořád dost málo. Jste-li mimo elektrickou síť, musíte se spoléhat na externí akumulátory, protože vybitý telefon může sloužit leda jako tréninkové závaží.

 

 

 

Recenze: Wunderlist - raketový organizátor

20. května 2011, 12.00 | Stačilo jim půl roku na to, aby zamíchali kartami na trhu s To-Do aplikacemi. Jejich nástroj je multiplatformní a prochází neustálým vývojem. Členové týmu asi ani netušili, že svým názvem (6Wunderkinder) předpověděli vlastní úspěch. Jejich nástroj má na kontě přes jeden milion stažení a používá jej již více než 500 tisíc registrovaných uživatelů. Řeč je o Wunderlistu.

 

 

 

Nové dění okolo očekávaných cloud služeb Applu

20. května 2011, 00.00 | Apple hledá další zaměstnance pro streamingové technologie a možná pro ně využije novou metodu lokálního ukládání segmentů obsahu. Brzy by již také měl uzavřít smlouvy se všemi hlavními nahrávacími společnostmi pro svou novou streamingovou hudební službu. A dále posiluje svá datová centra, zřejmě v rámci přípravy nových služeb.

 

 

 

Zprávy o iPhonu

20. května 2011, 00.00 | iFixit identifikovala čip iPhonu 4 pro potlačení šumu. Objevila se nová tvrzení o vlastnostech budoucích iPhonů. Apple se dohodl s China Mobile o podpoře 4G standardu TD-LTE. A nový pětimegapixelový snímač OmniVision zřejmě půjde použít i v tenkých zařízeních s iOS.

 

 

 

Strana výpisu

... 30 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: