Agregator - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůAgregator

CES 2012: iTwin zjednodušuje bezpečný vzdálený přístup

18. ledna 2012, 00.00 | Miniaturní USB zařízení iTwin umožňuje velice snadno zabezpečit a nastavit vzdálený přístup z jednoho Maca na druhého prostřednictvím Internetu. Sestavení spojení je realizováno pouhým zasunutím jednoho ze dvou USB donglů do portu počítače.

 

 

 

Epson nabízí aplikaci pro síťovou projekci z iOS

17. ledna 2012, 00.00 | Epson nově nabízí ke svým projektorům speciální aplikaci pro iOS zařízení, která umožňuje prostřednictvím počítačové sítě přímo promítat vybrané dokumenty z iOS zařízení.

 

 

 

Adobe Lightroom 3: rychlé vyčištění pleti

16. ledna 2012, 00.00 | Lightroom kromě organizace fotografií a vyvolávání RAW formátu nabízí i nástroje pro základní úpravy a opravy fotografií. Dnes si ukážeme, jak rychle a jednoduše vyčistit pleť u portrétu ve čtyřech krocích.

 

 

 

Adobe uvolnilo veřejnou betu Lightroomu 4

13. ledna 2012, 00.00 | V rámci Adobe Labs si můžete bezplatně stáhnout a vyzkoušet první veřejnou beta verzi Adobe Photoshop Lightroom jak pro Mac OS X, tak i pro Windows. Novinek je celá řada v oblasti zpracování fotografií i jejich následné prezentace.

 

 

 

CES 2012: Thunderbolt disk konečně přicházejí

12. ledna 2012, 00.00 | Již více jak rok nabízí Apple počítače s novým rozhraním Thunderbolt a uživatelé si stěžují, že pro něj takřka neexistují žádné periferie. Letošní CES konečně přinesl smysluplnou porci TB disků. Pojďme se podívat na jejich přehled.

 

 

 

CES 2012: Belkin předvedl Thunderbolt Express dock

11. ledna 2012, 00.00 | V Las Vegas Belkin v praxi předvedl dokovací stanici pro MacBooky PRO a Air s rozhraním Thunderbolt. Na jednom konektoru tak můžete mít připojeno několik USB, FW, TB, A/V či síťových zařízení.

 

 

 

CES 2012: Corel koupil Bible Labs

11. ledna 2012, 00.00 | Kanadská společnost Corel odkoupila Bible Labs, tvůrce oblíbeného RAW konvertoru. Jeho aktuální verze 5.2.3 je tudíž poslední svého druhu a Corel začleňuje tento produkt do svého portfolia pod názvem AfterShot. K dispozici budou nadále verze pro Windows, Mac OS X i Linux.

 

 

 

CES 2012: Belkin WeMo ovládá Váš byt

11. ledna 2012, 00.00 | Společnost Belkin na CES 2012 představila zařízení WeMo, které umožňuje prostřednictvím WiFi sítě a bezplatné aplikace pro iOS zapínat a vypínat na dálku spotřebiče v domácnosti, které přes něj zapojíte do elektrické sítě. S jeho pomocí tak lze postavit velice jednoduchý a dostupný chytrý byt či dům.

 

 

 

CES 2012: Withings Smart Baby Scale

10. ledna 2012, 00.00 | Společnost Withing již delší dobu nabízí váhu, která umí sledovat vaši hmotnost a informovat o ní na internetu. Nyní získala ocenění za inovaci za nový produkt určený pro sledování váhy kojenců. Samozřejmě ve spojení s iOS aplikací.

 

 

 

SnapSeed od NIK Software je nově dostupný i jako destopová aplikace

10. ledna 2012, 00.00 | SnapSeed, jednduchý grafický editor, který získal ocenění aplikace roku pro iOS bude nově dostupný i jako desktopová aplikace. NIK Software tak přenáší svůj veleúspěšný tabletový produkt do světa dospělých počítačů.

 

 

 

Strana výpisu

2 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: