Zprávy o Applu - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZprávy o Applu

Zprávy související s iPhonem (a iPodem touch)

10. července 2009, 00.00 | Apple oslavuje rok od spuštění obchodu App Store. Na webu byly zaznamenány stopy testování iPodu touch třetí generace. A iPhone Dev Team vydal své hackerské nástroje pro iPhone 3GS.

 

 

 

Eric Schmidt možná bude muset odejít z vedení Applu kvůli Chrome OS

10. července 2009, 00.00 | Oznámení Googlu, že chystá vlastní operační systém Chrome OS, by mohlo být důvodem k odchodu jeho generálního ředitele Erica Schmidta z představenstva Applu.

 

 

 

Apple údajně objednal fotoaparáty pro nové iPody a plánuje nasazení mikroprojektorů

8. července 2009, 00.00 | Objevily se pověsti, že Apple zadal objednávku na fotoaparáty (shodné s těmi v iPhonu 3GS) pro chystaný nový iPod touch (a snad také další modely). A je možné, že připravuje doplnění mikroprojektorů k iPhonu a iPodu touch.

 

 

 

Nově zveřejněné patenty Applu naznačují, kam by mohl směřovat vývoj jeho dotykových obrazovek

8. července 2009, 00.00 | Apple podal tři patenty související s dotykovými obrazovkami, první navrhuje doplnění hmatové odezvy k dotykovému displeji, druhý rozlišování jednotlivých prstů a jejich funkcí podle otisků a třetí přidání možnosti načítání RFID čipů. Tyto nové technologie by se teoreticky mohly objevit v budoucích iPhonech a dalších přístrojích Applu, avšak k jejich uplatnění také nemusí vůbec dojít.

 

 

 

Několik zpráv o iPhonu z minulého týdne

8. července 2009, 00.00 | Podle uniklé vnitřní zprávy AT&T zahájení prodeje iPhonu 3GS překonalo všechny dosavadní rekordy, včetně uvedení iPhonu 3G. iPhone lze napadnout prostřednictvím SMS zpráv, ale Apple již pracuje na nápravě. George Hotz, který jako jeden z prvních odblokoval původní iPhone, vydal předběžnou verzi prvního nástroje umožňujícího otevření firmwaru („jailbreak“) iPhonu 3GS.

 

 

 

Video na YouTube předvádí herní potenciál iPhonu 3GS

3. července 2009, 00.00 | Herní firma Firemint zveřejnila na YouTube video ukazující možnosti upravené hry Real Racing na iPhonu 3GS, lehce zvládal závod se 40 vozy současně. Avšak na trh takovéto tituly zřejmě přijdou až později, zatím zůstává příliš mnoho překážek jejich širšího uplatnění.

 

 

 

Vývojáři obdrželi první beta verzi firmwaru 3.1

3. července 2009, 00.00 | Na iPhonech a iPodech touch se sice teprve zabydluje firmware 3.0, ale vývojáři už dostali beta verzi firmwaru 3.1 a příslušné vývojářské sady. Nová verze přináší zejména vylepšení spojená se střihem videa a s hlasovým ovládáním, ale poskytuje i jiné významné novinky.

 

 

 

Apple potvrdil návrat Steva Jobse do práce

1. července 2009, 00.00 | Mluvčí firmy potvrdil zpravodajským agenturám, že Steve Jobs již opět pracuje u Applu, avšak ještě ne naplno a spekuluje se, že se jeho úloha natrvalo změní.

 

 

 

Souhrn zpráv souvisejících s iPhonem

1. července 2009, 00.00 | Apple se připojil k dohodě výrobců mobilních telefonů o jednotné nabíječce pro Evropskou unii od roku 2010. id Software vydala hru Doom Ressurection. Lehce erotická aplikace Hottest Girls byla stažena z App Store. A po uvedení iPhonu 3GS na trh se zpětinásobily mobilní příspěvky na YouTube.

 

 

 

iSuppli odhaduje výrobní náklady iPhonu 3GS na 179 USD

29. června 2009, 00.00 | Analytická firma iSuppli rozebrala také iPhone 3GS, sestavila podrobný přehled použitých komponent, a došla k závěru, že náklady na výrobu 16GB verze činí 179 USD, tedy jen asi o 5 USD více, než loni odhadla pro 8GB iPhone 3G.

 

 

 

Strana výpisu

... 50 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: