Zprávy o Applu - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZprávy o Applu

Datové schránky vám sice ulehčí práci, ale nesmíte používat Mac

19. května 2009, 00.00 | Datové schránky vám sice ulehčí práci, ale nesmíte používat Mac: "V současné době je řešení testováno na platformě Windows (2000/XP/Vista) s prohlížeči Internet Explorer a FireFox, na platformě Linuxu jsou testovány distribuce Suse a RedHat s prohlížečem FireFox, na platformě MAC se doporučuje využít variantu virtuálního PC s instalovaným Linuxem nebo Windows a příslušnými prohlížeči."

 

 

 

Apple možná na App Store zase až tolik nevydělává

19. května 2009, 00.00 | Analytikovy výpočty naznačují, že miliarda stažení aplikací z obchodu App Store přinesla Applu příjmy jen asi v rozmezí 20 až 45 milionů USD, hlavní přínos App Store tak nejspíš spočívá v podpoře prodeje hardwaru.

 

 

 

Vedoucí pracovníci Applu prozradili své plány na zvýšení tržního podílu iPhonu

18. května 2009, 04.00 | Lidé z vedení Applu věří, že iPhone je pořád teprve na začátku své dráhy a – poněkud nezvykle - prozradili, jaké kroky by mohli v nejbližší budoucnosti podniknout, aby napomohli dalšímu zvětšení jeho tržního podílu.

 

 

 

Nová generace iPod Touch a iPod Nano se objeví údajně již v září

18. května 2009, 00.00 | Nová generace přehrávače iPod Touch a iPod Nano se podle zdrojů časopisu Hardmac objeví již v září tohoto roku. Apple oba tyto přístroje údajně také obohatí o fotoaparát. Podle serveru AppleInsider.com nebude zabudování fotoaparátu do iPodů zase tak složité, jak by se mohlo zdát.

 

 

 

Apple začal prodávat iPhone na Internetu

15. května 2009, 06.00 | iPhone 3G se objevil v nabídce webového obchodu Applu, což zřejmě značí, že se ho snaží vyprodat před uvedením nových modelů.

 

 

 

Zahajovací projev na konferenci WWDC 2009 přednese Phil Schiller

15. května 2009, 05.00 | Apple ve středu oznámil, že úvodní projev na červnové vývojářské konferenci obstará Phil Schiller a bude při něm předvedena konečná vývojářská verze Snow Leoparda.

 

 

 

Intel nadále hodlá uvést novou notebookovou platformu Calpella ve třetím čtvrtletí

14. května 2009, 05.00 | Podle nových zpráv Intel pořád plánuje dát na trh nové mobilní čtyřjádrové procesory s architekturou Nehalem, jež by se měly dostat také do budoucích MacBooků Pro, ve třetím čtvrtletí letošního roku.

 

 

 

Na čínském foru se objevily údajné podrobnosti o novém iPhonu

13. května 2009, 06.00 | Jeden z přispěvatelů čínského diskusního webu tvrdí, že zná podrobnosti o novém modelu iPhonu, jeho věrohodnost však zůstává sporná.

 

 

 

Objevila se řada nových her pro iPhone a iPod touch

11. května 2009, 06.00 | Pro iPhone a iPod touch byly v minulém týdnu vydány hry Need for Speed Undercover, Star Trek, Terminator Salvation a Top Gun, zdá se, že začíná sílit příliv zajímavých herních titulů pro mobilní přístroje Applu.

 

 

 

Firmware 3.0 umožňuje na iPhonu pořizovat lepší fotografie

11. května 2009, 05.00 | Zdá se, že iPhony s beta verzemi firmwaru 3.0 soustavně poskytují čistší fotografie s prokreslenějšími detaily než stejné přístroje s nejnovějším současným oficiálním firmwarem, nový software tak možná dokáže vyzískat víc ze stávajícího fotografického hardwaru.

 

 

 

Strana výpisu

... 59 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: