Zprávy o Applu - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZprávy o Applu

Další dvě klasické hry pro iPhone

12. srpna 2009, 00.00 | Pro iPhone a iPod touch se začala prodávat strategie Civilisation Revolution a příznivci 3D stříleček mohou do svého repertoáru přidat klasický titul Duke Nukem 3D.

 

 

 

Apple pracuje na technologii odhalující porušení záručních podmínek zařízení

10. srpna 2009, 00.00 | V nově zveřejněné patentové žádosti Apple popisuje systém, kterým by přenosná zařízení typu iPhonu či iPodu mohla zjišťovat a ukládat do paměti události vedoucí ke ztrátě záruky.

 

 

 

Dění okolo iPhonu

10. srpna 2009, 00.00 | Viceprezident Applu Phil Schiller se vyjádřil k odmítání aplikací žádajících o přijetí do obchodu App Store. Google hodlá zajistit podporu pro Google Voice pomocí webové aplikace. A Mad Monkey Studio oznámilo, že bude vyvíjet hry výlučně pro iPhone 3GS, kvůli jeho mnohem vyššímu výkonu.

 

 

 

Apple spustil iTunes Store v Mexiku

7. srpna 2009, 00.00 | Mediální obchod Applu vstoupil do další země, jeho nová pobočka nabízí od úterý hudbu zákazníkům z Mexika.

 

 

 

Zprávy související s iPhonem

7. srpna 2009, 00.00 | V Kanadě se zřejmě v blízké budoucnosti začne prodávat 8GB iPhone 3GS, který možná nakonec nahradí dosud prodávaný iPhone 3G. Do Číny údajně odlétl tým vyjednavačů Applu, aby dojednal poslední podrobnosti dohody s operátorem China Unicom. A nejnovější beta verze firmwaru 3.1 obsahuje odkaz na neznámé zařízení „iProd1,1“, což naznačuje, že by tato tajemná novinka mohla na trh přijít již brzy.

 

 

 

Použití iPhone jako navigace v České Republice

6. srpna 2009, 00.00 | Chcete využít iPhone i jako navigaci do auta? Víte jaké jsou možnosti?

 

 

 

Eric Schmidt opustil představenstvo Applu

5. srpna 2009, 00.00 | V pondělí Apple oznámil, že Eric Schmidt, generální ředitel Googlu, odešel z vedení Applu kvůli rostoucí vzájemné konkurenci obou firem.

 

 

 

Analytik tvrdí, že viděl prototyp tabletu Applu

5. srpna 2009, 00.00 | Finanční web Barron's cituje analytika, který údajně spatřil funkční prototyp tabletu Applu zvládající HD video, na trh má přijít ještě letos.

 

 

 

iPhone 3GS se začal prodávat také v České republice

3. srpna 2009, 00.00 | Od pátku prodávají nový iPhone 3GS všichni tři čeští operátoři, avšak výše stanovených cen zřejmě hodně zákazníků odradí.

 

 

 

Apple uvolnil firmware 3.0.1 opravující závažnou bezpečnostní chybu

3. srpna 2009, 00.00 | Den poté, co Charles Miller zveřejnil podrobnosti útoku na iPhone pomocí SMS zpráv, vydal Apple nový firmware 3.0.1 opravující příslušnou chybu.

 

 

 

Strana výpisu

... 47 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: