Zprávy o Applu - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZprávy o Applu

Další dvě klasické hry pro iPhone

12. srpna 2009, 00.00 | Pro iPhone a iPod touch se začala prodávat strategie Civilisation Revolution a příznivci 3D stříleček mohou do svého repertoáru přidat klasický titul Duke Nukem 3D.

 

 

 

Apple pracuje na technologii odhalující porušení záručních podmínek zařízení

10. srpna 2009, 00.00 | V nově zveřejněné patentové žádosti Apple popisuje systém, kterým by přenosná zařízení typu iPhonu či iPodu mohla zjišťovat a ukládat do paměti události vedoucí ke ztrátě záruky.

 

 

 

Dění okolo iPhonu

10. srpna 2009, 00.00 | Viceprezident Applu Phil Schiller se vyjádřil k odmítání aplikací žádajících o přijetí do obchodu App Store. Google hodlá zajistit podporu pro Google Voice pomocí webové aplikace. A Mad Monkey Studio oznámilo, že bude vyvíjet hry výlučně pro iPhone 3GS, kvůli jeho mnohem vyššímu výkonu.

 

 

 

Apple spustil iTunes Store v Mexiku

7. srpna 2009, 00.00 | Mediální obchod Applu vstoupil do další země, jeho nová pobočka nabízí od úterý hudbu zákazníkům z Mexika.

 

 

 

Zprávy související s iPhonem

7. srpna 2009, 00.00 | V Kanadě se zřejmě v blízké budoucnosti začne prodávat 8GB iPhone 3GS, který možná nakonec nahradí dosud prodávaný iPhone 3G. Do Číny údajně odlétl tým vyjednavačů Applu, aby dojednal poslední podrobnosti dohody s operátorem China Unicom. A nejnovější beta verze firmwaru 3.1 obsahuje odkaz na neznámé zařízení „iProd1,1“, což naznačuje, že by tato tajemná novinka mohla na trh přijít již brzy.

 

 

 

Použití iPhone jako navigace v České Republice

6. srpna 2009, 00.00 | Chcete využít iPhone i jako navigaci do auta? Víte jaké jsou možnosti?

 

 

 

Eric Schmidt opustil představenstvo Applu

5. srpna 2009, 00.00 | V pondělí Apple oznámil, že Eric Schmidt, generální ředitel Googlu, odešel z vedení Applu kvůli rostoucí vzájemné konkurenci obou firem.

 

 

 

Analytik tvrdí, že viděl prototyp tabletu Applu

5. srpna 2009, 00.00 | Finanční web Barron's cituje analytika, který údajně spatřil funkční prototyp tabletu Applu zvládající HD video, na trh má přijít ještě letos.

 

 

 

iPhone 3GS se začal prodávat také v České republice

3. srpna 2009, 00.00 | Od pátku prodávají nový iPhone 3GS všichni tři čeští operátoři, avšak výše stanovených cen zřejmě hodně zákazníků odradí.

 

 

 

Apple uvolnil firmware 3.0.1 opravující závažnou bezpečnostní chybu

3. srpna 2009, 00.00 | Den poté, co Charles Miller zveřejnil podrobnosti útoku na iPhone pomocí SMS zpráv, vydal Apple nový firmware 3.0.1 opravující příslušnou chybu.

 

 

 

Strana výpisu

... 47 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: