Zprávy o Applu - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZprávy o Applu

Různé zprávy spojené s iPhonem

11. listopadu 2009, 00.00 | Ve Velké Británii začal iPhone prodávat také operátor Orange. Aktualizace BIOSu firmy Gigabyte zřejmě vyřešila problém synchronizace PC s čipovou sadou Intel P55. A objevil se první červ pro iPhone, napadá však jen některé přístroje s otevřeným firmwarem.

 

 

 

Apple představil své horké novinky

10. listopadu 2009, 00.00 | Společnost Apple představila na nedávné tiskové konferenci všechny aktuální novinky! A co všechno bylo v pražském Park Inn hotelu k vidění? Konkrétně nový iMac, bílý MacBook 13“, iPod Shuffle nebo také dlouho očekávaná Magic Mouse – myš s ovládáním více prsty.

 

 

 

Nové pověsti o iPhonu

9. listopadu 2009, 00.00 | Apple a AT&T možná před Vánoci dají na trh levný 8GB iPhone 3GS. iPhone příští generace bude údajně vybaven RFID čtečkou. A koncem roku 2010 by se mohl objevit iPhone schopný pracovat také v sítích CDMA.

 

 

 

Hackerské utility si již poradí i s ochranami nejnovějšího firmwaru iPhonu 3GS

9. listopadu 2009, 00.00 | Známý hacker George Hotz vydal nové verze svých utilit, jež dokážou otevřít a odblokovat iPhone 3GS s nejnovějším firmwarem.

 

 

 

Zprávy týkající se iPhonu

6. listopadu 2009, 00.00 | Počet aplikací v obchodu App Store překročil sto tisíc. A počáteční výsledky oficiálního prodeje iPhonu v Číně jsou velice chabé.

 

 

 

Zprávy související s iPhonem

4. listopadu 2009, 00.00 | iPhone zřejmě má potíže synchronizovat se s PC užívajícími novou čipovou sadu P55. Zesiluje zastoupení iPhonu v podnicích. Operátor Orange UK zveřejnil podmínky, za nichž začne prodávat iPhone ve Velké Británii. A na iPhone dorazily další dvě klasické hry.

 

 

 

Zprávy o iPhonu

2. listopadu 2009, 00.00 | Aplikace Remote 1.3.2 přináší podporu Apple TV 3.0. Apple údajně zvyšuje objednávky iPhonů pro nadcházející vánoční sezónu. A iPhone se začal oficiálně prodávat v Číně, zájem zákazníků však omezuje vysoká cena.

 

 

 

Nové zprávy o tabletu

2. listopadu 2009, 00.00 | Apple údajně poskytl specifikace svého tabletu australským mediálním společnostem. Zaměstnanci Applu měli zvýšit počet cest do čínských výrobních továren, zřejmě v souvislosti s přípravou tabletu. A analytik Mike Abramsky došel po rozhovoru se zástupci vedení Applu k názoru, že hlavním tématem tabletu bude video, může však jít o záměrné matení.

 

 

 

Nový firmware Apple TV bude podporovat iTunes LP a iTunes Extras

30. října 2009, 00.00 | Nové obchodní podmínky obchodu iTunes Store naznačují, že se pro Apple TV chystá firmware verze 3.0, který dovolí prohlížet obsah hudebních alb iTunes LP a filmových bonusů iTunes Extras.

 

 

 

Novinky v oblasti navigace pro iPhone

30. října 2009, 00.00 | Automobilová sada TomTom zřejmě není kompatibilní s iPodem touch, ale s řešeními jiných výrobců se pravděpodobně použít dá. A nová navigační služba Googlu by mohla být dostupná i pro iPhone, jestliže to Apple dovolí.

 

 

 

Strana výpisu

... 41 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: