Zprávy o Applu - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZprávy o Applu

Nový americký výrobce klonů

1. června 2009, 00.00 | Jen pár dní poté, co požádal o vyhlášení konkursu Psystar, se chystá začít klony Maců v USA prodávat nová firma Quo Computer.

 

 

 

Na Final Cut Studio 3.0 a aktualizaci Final Cut Serveru si ještě počkáme

1. června 2009, 00.00 | Nové profesionální balíky Applu pro zpracování videa se stále nacházejí ve fázi beta testování, již se však ví, že zatímco Final Cut Studio projde zásadní změnou, aktualizace Final Cut Serveru bude menšího rozsahu.

 

 

 

Apple potajmu vylepšil obrazovku 13“ hliníkových MacBooků

1. června 2009, 00.00 | Zdá se, že Apple nedávno začal používat pro 13” MacBooky s hliníkovými „unibody“ pouzdry kvalitnější obrazovku.

 

 

 

Nové softwarové aktualizace Applu

1. června 2009, 00.00 | Apple vydal aktualizaci svého kancelářského balíku iWork '09 na verzi 9.0.2 a také novou aktualizaci SMC firmwaru pro MacBooky Pro.

 

 

 

Apple modernizuje 100 svých maloobchodních prodejen

31. května 2009, 00.00 | Ron Johnson, Apple Senior Vice President uvedl, že Apple se letos chystá otevřít pouze 25 maloobchodních prodejen, což je oproti loňským 247 pouze zlomek. Ovšem 100 již otevřených prodejen se chystá modernizovat. Při modernizaci se zaměří zejména na vzdělávání, služby zákazníkům a lepší ukázku svých produktů.

 

 

 

Objevily se první fotografie nového modelu iPhone v akci!

31. května 2009, 00.00 | Server macrumors.com zveřejnil první fotografie nové generace mobilního telefonu Apple iPhone v akci. Zachycují digitální kompas a Auto-Focus u fotoaparátu. Fotografie si můžete prohlédnout v pokračování článku.

 

 

 

Palm Pre se dokáže synchronizovat s iTunes

30. května 2009, 00.00 | Očekávaný mobilní telefon Palm Pre se dokáže synchronizovat s Apple iTunes. Telefon, který půjde v USA do prodeje 6. června, tak bude umět stahovat z iTunes hudbu, videa a fotografie jako přehrávače iPod či mobily iPhone.

 

 

 

Japonská univerzita rozdala studentům stovky mobilů iPhone

30. května 2009, 00.00 | Prestižní japonská univerzita rozdala studentům stovky mobilů iPhone od firmy Apple. Kromě výuky mají přístroje také sloužit k tomu, aby díky pozičnímu systému GPS nedovolily studentům vynechávat přednášky.

 

 

 

Psystar požádal o ochranu před věřiteli

29. května 2009, 00.00 | Floridský výrobce klonů Maců Psystar požádal o vyhlášení konkursu na sebe, čímž sice asi pozdrží projednávání žaloby Applu, ale jeho šance na vítězství se dále snížily.

 

 

 

Hongkongský prodejce tvrdí, že nabízí komponenty nového iPhonu

29. května 2009, 00.00 | Prodejce náhradních dílů pro elektronické přístroje China Ontrade do svého webového katalogu zařadil LCD obrazovku a čelní rámeček displeje, jež údajně používá chystaný nový iPhone, zůstává však hodně prostoru k pochybnostem.

 

 

 

Strana výpisu

... 54 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: