Zprávy o Applu - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZprávy o Applu

Novinky páté beta verze firmwaru 3.0

11. května 2009, 04.00 | Apple vydal již pátou beta verzi firmwaru 3.0 pro iPhone, opět spolu s beta verzí iTunes 8.2. Byly v ní objeveny odkazy na digitální kompas a na rozšířenou rodičovskou kontrolu, především však signalizuje, že se vývojové práce blíží do závěrečné fáze. A všechny nové aplikace pro App Store nyní musí být kompatibilní s firmwarem 3.0.

 

 

 

Kurz Apple Aperture: RAW elegantně a efektivně

8. května 2009, 00.00 | Již 19. května proběhne v Praze celodenní kurz zaměřený na zpracování fotografií v Apple Aperture. Na základě ohlasů z předchozího skvěle hodnoceného kurzu jsme doplnili více informací o přímém zpracování RAWů v Aperture a rozhodně se máte nač těšit.

 

 

 

S firmwarem 3.0 se možná uvolní pravidla pro schvalování aplikací na App Store

6. května 2009, 06.00 |

Zdůvodnění, proč na App Store nebyla zařazena aplikace, jež zpřístupňovala novinovou stránku považovanou Applem za nevhodnou, naznačuje, že by firmware 3.0 mohl díky rodičovské kontrole dosavadní přísná pravidla poněkud uvolnit.

 

 

 

Petice za zařazení češtiny a slovenštiny do Mac OS X 10.6.

5. května 2009, 00.00 | Vadí vám způsob, jakým je v současnosti řešena česká a slovenská lokalizace Mac OS X? Podepište tedy petici, volající po zabudování podpory daných jazyků přímo do Mac OS X 10.6.

 

 

 

Apple zaměstnal dalšího významného experta ATI

4. května 2009, 05.00 | Apple nadále rozšiřuje svůj tým pro návrh čipů, vedle Boba Drebina přijal z bývalých význačných zaměstnanců AMD/ATI též Raju Koduriho.

 

 

 

Konference WWDC 2009 je vyprodaná

4. května 2009, 04.00 | Podruhé v historii byly účastnické lístky na vývojářskou konferenci WWDC předčasně vyprodány, letos navíc v rekordně krátkém čase.

 

 

 

Apple uvažuje o použití uhlíkových vláken pro své produkty

4. května 2009, 03.00 | Patentová žádost Applu potvrzuje, že skutečně zvažuje použití pouzder z kompozitů s uhlíkovými vlákny, vyřešil otázku jejich vzhledu, zatím se však můžeme jen dohadovat, kde najdou konkrétní uplatnění.

 

 

 

Apple zaměstnal dřívějšího vedoucího vývoje grafických čipů AMD

29. dubna 2009, 05.00 | Bob Drebin, bývalý vedoucí grafického vývoje AMD/ATI, se dostal do vedení Applu.

 

 

 

Apple s omluvou stáhl z App Store aplikaci Baby Shaker

27. dubna 2009, 06.00 | App Store do své nabídky zařadil značně kontroverzní hru Baby Shaker, po vlně kritiky ji Apple opět odstranil a za její schválení se omluvil.

 

 

 

Hranice miliardy stažení z App Store byla překonána ve čtvrtek

27. dubna 2009, 04.00 | Zákazníci si z webového obchodu Applu stáhli aplikace pro iPhone a iPod touch už více než miliardkrát, této meze se přitom dosáhlo již za 9 měsíců fungování obchodu.

 

 

 

Strana výpisu

... 60 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: