Zprávy o Applu - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZprávy o Applu

Reklamní kampaň Apple

24. května 2009, 00.00 | Dnes se zaměříme na souboj reklam PC Hunters vs "Ahoj, já jsem Mac". Také nahlédneme pod pokličku tajemství úspešného marketingu společnosti Apple Inc.

 

 

 

Na stránkách Rakouského T-Mobile byla krátce reklama na iPhone 32GB

23. května 2009, 00.00 | Na internetových stránkách Rakouského T-Mobile se na krátkou chvíli objevila reklama na iPhone 32GB. Reklama byla velmi rychle stažena, ovšem i tak si ji stačili lidé všimnout. Tomu že v létě příjde nový model iPhone již nasvědčuje téměř vše.

 

 

 

Apple představí Mediapad pravděpodobně v příštím roce

23. května 2009, 00.00 | Analytici se schodli, že Apple představí pravděpodobně v příštím roce nový segment trhu výpočetní techniky. Mělo by se jednat o MediaPad, tedy tablet s multitouch ovládáním a 7 - 10ti palcovým displejem. Cena se bude podle analytiků pohybovat mezi 500 až 700 dolary. Operační systém by pak měl být mezistupněm mezi iPhone OS 3.0 a Mac OS X.

 

 

 

Magnetometr pro nový iPhone bude dodávat Asahi Kasei

22. května 2009, 00.00 | Beta verze firmwaru 3.0 prozradily, že čip pro magnetometr neboli digitální kompas nového iPhonu bude pocházet od japonské firmy Asahi Kasei.

 

 

 

CheckUp 2.2 přidává podporu komunikačních připojení a nové testy kompatibility

22. května 2009, 00.00 | Utilita CheckUp pro monitorování Maců v nové verzi 2.2 rozšiřuje svou kompatibilitu s nejnovějším hardwarem a softwarem.

 

 

 

Nové klony Maců přicházejí z Ruska

22. května 2009, 00.00 | Ruská firma RussianMac začala nabízet širokou paletu klonů Maců (včetně netbooku) a tvrdí, že se právních postihů ze strany Applu nebojí.

 

 

 

Verze Javy v Mac OS X obsahuje vážnou bezpečnostní chybu

22. května 2009, 00.00 | Podle firmy Intego Java dodávaná s Mac OS X už delší dobu trpí vážnou zranitelností, jež může ohrozit uživatele Maců, jako přechodné řešení doporučuje vypnout podporu Javy v prohlížečích.

 

 

 

Další obrázky a videa nových prvků Snow Leoparda

22. května 2009, 00.00 | S blížícím se předvedením funkčně úplné beta verze Mac OS X 10.6 Snow Leopard přibývají na diskusních forech a webech sdílejících soubory snímky obrazovek a videa ukazující jeho nové funkce a možnosti.

 

 

 

Jak předejít vzniku statické elektřiny na sluchátkách

21. května 2009, 00.00 | Společnost Apple přiznala potíže s hromaděním statické elektřiny na sluchátkách, které jsou přibaleny k iPodům a iPhone. Apple ale popírá že by šlo o vadu sluchátek nebo přístrojů, vše je prý způsobeno hromaděním statické elektřiiny, zejména pak ve větrném nebo suchém prostředí. Stejné potíže mohou mít uživatelé s kterýmkoli typem sluchátek. Apple také vydal návod jak vzniku výbojů předejít.

 

 

 

Java v Mac OS X v ohrožení

21. května 2009, 00.00 | Verze Java, kterou obsahuje Mac OS X, je díky chybě v zabezpečení zneužitelná hackery. Při načítání stránky na internetu se tak může spustit škodlivý kód. Informaci oznámila ve středu firma Intego, která se zabývá zabezpečením Mac. Problém zatím neřeší žádná aktualizace a tak je nejvhodnější, při prohlížení nedůvěryhodných stránek, vypnout Java.

 

 

 

Strana výpisu

... 57 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: