Zprávy o Applu - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZprávy o Applu

Další dění okolo iPhonu

3. srpna 2009, 00.00 | Objevily se fotografie údajného iPhonu pro China Unicom, druhého největšího čínského mobilního operátora. Úřad FCC začal zkoumat roli Applu a AT&T v odmítnutí aplikací podporujících Google Voice. A tržby neoficiálního aplikačního obchodu Cydia Store se přiblížily 250 000 USD.

 

 

 

Nejnovější dění okolo obchodu App Store

31. července 2009, 00.00 | Apple odstranil z App Store všechny aplikace podporující Google Voice, na což jeden z vývojářů reagoval odchodem k hackerské alternativě distribuce, Apple navíc rozvíjí katastrofické vize důsledků hackerských zásahů do iPhonu. A vývojáři byli požádáni, aby začali přidávat k aplikacím pro App Store klíčová slova usnadňující jejich vyhledávání.

 

 

 

Digit #32: An Event Apart in da Boston

31. července 2009, 00.00 | Kromě webdesignerské konference v Bostnu a trendů moderního webdesignu se 32. díl věnuje i finančním výsledkům Applu a jeho dalšímu produktovému směřování.

 

 

 

Apple uvolnil aplikaci iDisk pro iPhone a iPod touch

31. července 2009, 00.00 | Na App Store se konečně objevila dlouho slibovaná aplikace MobileMe iDisk dovolující uživatelům vzdálený přístup k souborům uloženým prostřednictvím služby MobileMe.

 

 

 

Hardwarové dění související s kapesními přístroji Applu

29. července 2009, 00.00 | Zdá se, že Apple spotřebuje většinu srpnové výroby flash pamětí Toshiby, což nasvědčuje příchodu nových iPodů s větší pamětí. A Samsung představil procesorové jádro Cortex-A8 pracující na 1 GHz, jež by mohl v budoucnosti nasadit též Apple.

 

 

 

Apple vydal třetí beta verzi firmwaru 3.1

29. července 2009, 00.00 | Registrovaným vývojářům se v pondělí zpřístupnila již třetí beta verze firmwaru 3.1 pro iPhone, podle náznaků Applu tento firmware přinese také oficiální podporu pro aplikace „rozšířené reality“.

 

 

 

Další pádné náznaky nasazení fotoaparátu v nových iPodech

27. července 2009, 00.00 | Řada čínských výrobců pouzder nabízí americkým dodavatelům modely pro chystané nové iPody, jež se zdají potvrzovat dřívější pověsti o doplnění fotoaparátu jak do iPodu touch, tak iPodu nano.

 

 

 

Nový software obnovuje synchronizaci Palmu Pre s iTunes

27. července 2009, 00.00 | Palm vydal nový webOS 1.1, který mimo jiné znovu umožňuje přímou synchronizaci Palmu Pre s iTunes 8.2.1. Doufejme, že to není předzvěst „softwarové války“ mezi Applem a Palmem.

 

 

 

Tablet Applu se údajně objeví počátkem příštího roku

27. července 2009, 00.00 | Server AppleInsider tvrdí, že po překonání většiny překážek Apple chystá uvedení svého tabletu odvozeného z iPodu touch na první čtvrtletí roku 2010.

 

 

 

Podrobné finanční výsledky Applu za druhé letošní čtvrtletí

24. července 2009, 00.00 | Ve druhém čtvrtletí kalendářního roku 2009 Apple dosáhl rekordních tržeb a zisků, zvýšil se jak prodej Maců, tak především iPhonů, prodej iPodů sice celkově oslabil, avšak odbyt iPodu touch prudce roste.

 

 

 

Strana výpisu

... 48 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: