Zprávy o Applu - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZprávy o Applu

Další dění okolo iPhonu

3. srpna 2009, 00.00 | Objevily se fotografie údajného iPhonu pro China Unicom, druhého největšího čínského mobilního operátora. Úřad FCC začal zkoumat roli Applu a AT&T v odmítnutí aplikací podporujících Google Voice. A tržby neoficiálního aplikačního obchodu Cydia Store se přiblížily 250 000 USD.

 

 

 

Nejnovější dění okolo obchodu App Store

31. července 2009, 00.00 | Apple odstranil z App Store všechny aplikace podporující Google Voice, na což jeden z vývojářů reagoval odchodem k hackerské alternativě distribuce, Apple navíc rozvíjí katastrofické vize důsledků hackerských zásahů do iPhonu. A vývojáři byli požádáni, aby začali přidávat k aplikacím pro App Store klíčová slova usnadňující jejich vyhledávání.

 

 

 

Digit #32: An Event Apart in da Boston

31. července 2009, 00.00 | Kromě webdesignerské konference v Bostnu a trendů moderního webdesignu se 32. díl věnuje i finančním výsledkům Applu a jeho dalšímu produktovému směřování.

 

 

 

Apple uvolnil aplikaci iDisk pro iPhone a iPod touch

31. července 2009, 00.00 | Na App Store se konečně objevila dlouho slibovaná aplikace MobileMe iDisk dovolující uživatelům vzdálený přístup k souborům uloženým prostřednictvím služby MobileMe.

 

 

 

Hardwarové dění související s kapesními přístroji Applu

29. července 2009, 00.00 | Zdá se, že Apple spotřebuje většinu srpnové výroby flash pamětí Toshiby, což nasvědčuje příchodu nových iPodů s větší pamětí. A Samsung představil procesorové jádro Cortex-A8 pracující na 1 GHz, jež by mohl v budoucnosti nasadit též Apple.

 

 

 

Apple vydal třetí beta verzi firmwaru 3.1

29. července 2009, 00.00 | Registrovaným vývojářům se v pondělí zpřístupnila již třetí beta verze firmwaru 3.1 pro iPhone, podle náznaků Applu tento firmware přinese také oficiální podporu pro aplikace „rozšířené reality“.

 

 

 

Další pádné náznaky nasazení fotoaparátu v nových iPodech

27. července 2009, 00.00 | Řada čínských výrobců pouzder nabízí americkým dodavatelům modely pro chystané nové iPody, jež se zdají potvrzovat dřívější pověsti o doplnění fotoaparátu jak do iPodu touch, tak iPodu nano.

 

 

 

Nový software obnovuje synchronizaci Palmu Pre s iTunes

27. července 2009, 00.00 | Palm vydal nový webOS 1.1, který mimo jiné znovu umožňuje přímou synchronizaci Palmu Pre s iTunes 8.2.1. Doufejme, že to není předzvěst „softwarové války“ mezi Applem a Palmem.

 

 

 

Tablet Applu se údajně objeví počátkem příštího roku

27. července 2009, 00.00 | Server AppleInsider tvrdí, že po překonání většiny překážek Apple chystá uvedení svého tabletu odvozeného z iPodu touch na první čtvrtletí roku 2010.

 

 

 

Podrobné finanční výsledky Applu za druhé letošní čtvrtletí

24. července 2009, 00.00 | Ve druhém čtvrtletí kalendářního roku 2009 Apple dosáhl rekordních tržeb a zisků, zvýšil se jak prodej Maců, tak především iPhonů, prodej iPodů sice celkově oslabil, avšak odbyt iPodu touch prudce roste.

 

 

 

Strana výpisu

... 48 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: