Zprávy o Applu - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZprávy o Applu

onOne Software uvolnila bezplatný modul PhotoTools 2 Lite pro Photoshop

29. května 2009, 00.00 | Zásuvný modul PhotoTools 2 Lite zdarma doplní Photoshop o 14 efektů pro úpravu fotografií.

 

 

 

Apple aktualizoval software pro iPod shuffle

29. května 2009, 00.00 | Ve středu se také objevila nová verze firmwaru pro iPod shuffle třetí generace a nový VoiceOver Kit, doplňující podporu dalších jazyků.

 

 

 

MacBook White se dočkal vylepšení

28. května 2009, 00.00 | Apple v tichosti vylepšil konfiguraci základního modelu MacBook White. Za stejnou cenu nyní nabízí procesor o frekvenci 2.13 GHz, místo původních 2.0 GHz. Operační paměť nyní pracuje na frekvenci 800 MHz, původně 667 MHz. Pevný disk se také dočkal zvýšení kapacity na 160 GB z původních 120 GB. Zaleží jen na tom, kdy se nová verze dostane také do nabídky českých prodejců.

 

 

 

Psystar má vážné finanční problémy

28. května 2009, 00.00 | Známý výrobce hackintoshů ( klonů Apple Macintosh ), firma Psystar, požádala soud o ochranu před věřiteli. Díky dokumentu, který zveřejnil server zdnet.com se ukázalo, že firma má v aktivitách 50 tisíc dolarů, zatím co její závazky vůči věřitelům jsou 10x vyšší.

 

 

 

Microsoft uvede nového konkurenta pro iPod Touch

28. května 2009, 00.00 | Microsoft se chystá uvést ve Spojených státech na trh novou verzi přenosného mediálního přehrávače Zune. Společnost Microsoft uvedla, že v přehrávači bude video s vysokým rozlišením obrazu, technologie dotykového displeje a připojení Wi-Fi. Jedná se patrně o nejsilnějšího konkurenta iPodu Touche, ovšem iPod narozdíl od Zune nabízí desetitísíce aplikací a her přes iTunes App Store.

 

 

 

CrushFTP 4.9.6 zvyšuje rychlost a opravuje chyby

28. května 2009, 00.00 | Nová verze souborového serveru CrushFTP 4 podporujícího více platforem přináší zvýšení výkonu a množství menších vylepšení a oprav chyb.

 

 

 

iTunes Store se pravděpodobně brzy objeví také v ČR!

27. května 2009, 00.00 | Evropská komise včera oznámila, že již zanedlouho bude možné nakupovat hudbu online, nehledě na hranice národních států. Kromě společnosti SACEM, přijala myšlenku jednotného trhu s hudbou i nadnárodní nahrávací společnost EMI. Na základě těchto jednání Apple prohlásil, že pokud by se objevila možnost, jak snadno licencovat hudbu pro celý hospodářský prostor EU, nic nebrání zavést jeden iTunes Store pro celou Evropskou unii.

 

 

 

Pátá beta verze vývojářské sady 3.0 obsahuje ikony nového iPhonu

27. května 2009, 00.00 | V nejnovější beta verzi vývojářské sady firmwaru 3.0 byly objeveny ikony pro nový iPhone, jež by mohly naznačovat, že se vnější design přístroje příliš nezmění.

 

 

 

Podle analytičky Kathryn Huberty se prodá 24,8 milionů iPhonů v roce 2009

27. května 2009, 00.00 | Společnost Morgan Stanley zvýšila doporučení pro firmu Apple na “overweight“. Kathryn Huberty, analytička společnosti, se domnívá, že trh podceňuje divizi iPhonu. Domnívá se, že Apple sníži cenu svých telefonů, což následně povede k růstu poptávky. V roce 2009 očekává prodeje ve výši 24,8 milionů, v roce 2010 pak 36,2 milionu. Informaci přinesl server kurzy.cz

 

 

 

Vybuduje Apple serverovou farmu na východním pobřeží?

26. května 2009, 00.00 | Deník Charlotte Observer informoval, že místní politici chtějí nabídnout Applu daňové prázdniny výměnou za vybudování serverové farmy v Severní Karolíně. Nyní se většina serverů a sídlo Apple nachází na západním pobřeží. Vybudování serverové farmy na východním pobřeží by tak mohlo zvýšit rychlost služeb.

 

 

 

Strana výpisu

... 55 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: