Zprávy o Applu - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZprávy o Applu

Video z hraní The Sims 3 pro iPhone a iPod Touch

26. května 2009, 00.00 | Již 2. června vychází velmi očekávaná hra The Sims 3 pro iPhone a iPod Touch. Na serveru YouTube se objevilo osmi minutové video, ve kterém je prezentováno hraní této hry na iPodu Touch 2. generace.

 

 

 

Adobe uvolnila modul Camera Raw 5.4 RC

26. května 2009, 00.00 | Předběžná verze zásuvného modulu Camera Raw 5.4 pro Photoshop CS4 přidává podporu RAW formátů dalších 26 digitálních fotoaparátů.

 

 

 

Další velice sporné odmítnutí aplikace pro App Store

26. května 2009, 00.00 | Apple odmítl přijmout do svého obchodu App Store vynikající čtečku elektronických knih se zdůvodněním, že by ji uživatelé mohli záměrně použít k vyhledání Kámasútry. Pokračují tak značně sporné praktiky Applu ohledně schvalování aplikací pro iPhone a iPod touch, ale firmware 3.0 slibuje naději na změnu.

 

 

 

Apple údajně dovolí stahování filmů přímo do iPhonu

25. května 2009, 00.00 | Reklamy v aplikaci TwitterFon naznačují, že by Apple mohl povolit stahování filmů a televizních pořadů iTunes Store přímo do iPhonu a iPodu touch.

 

 

 

Nová stránka iTunes na Facebooku

25. května 2009, 00.00 | Na internetovém fenoménu Facebook se objevila nová stránka iTunes. Kromě různých playlistů, informací, top stahovaných písní a tak dále nabízí velmi jednoduché videotutoriály. Ty jsou dělány pro opravdové začátečníky a není problém se s jejich pomocí naučit vše potřebné pro práci s iTunes.

 

 

 

Ve Francii se prodal milion iPhonů

25. května 2009, 00.00 | Další zemí, kde se prodalo přes milion telefonů Applu, je Francie, operátor Orange toho však dosáhl až po 18 měsících od zahájení prodeje původního modelu.

 

 

 

Displej pro tablet Applu má dodávat Wintek

25. května 2009, 00.00 | Kolující pověsti o tabletu Applu nyní podpořilo tvrzení, že již byl vybrán dodavatel displeje pro toto zařízení.

 

 

 

Petici za zařazení češtiny a slovenštiny podepsalo již více než 1500 lidí

24. května 2009, 00.00 | Petici, jejímž cílem je dostat do Mac OS X 10.6 Snow Leopard oficiálně český a slovenský jazyk, podepsalo více než 1500 lidí. Podobnou peticí se podařilo polským uživatelům zařadit polštinu mezi oficiální jazyky Mac OS X.

 

 

 

Legendární Sonic se vrací, tentokrát na iPhone

24. května 2009, 00.00 | Legendární hra společnosti Sega se vrací. Tentokrát na obrazovky vašeho iPhone a iPod Touch. Hru si můžete stahovat přes iTunes App Store za cenu 4,99 Euro. Tvůrci si příliš nelámali hlavu s nějakým vylepšováním a pouze předělali hru pro přístroje Apple.

 

 

 

Cartier stáhl žalobu proti Apple

24. května 2009, 00.00 | Výrobce luxusních hodinek a šperků Cartier, podal minulý týden žalobu na společnost Apple Inc. Podle právníka Cartieru se Apple provínil tím, že do App Store zařadil aplikaci, jenž umožňovala sledovat aktuální čas na modelu hodinek od tohoto výrobce. Ovšem pouhých 24 hodin od jejího podání byla žaloba stažena.

 

 

 

Strana výpisu

... 56 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: