Zprávy o Applu - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZprávy o Applu

Další výrobce Hackintoshů na trhu

21. května 2009, 00.00 | Na poli výrobců takzvaných Mac klonů neboli hackintoshů je nový hráč. Ruská firma RussianMac začala prodávat Mac klony v šesti variantách včetně netbooku EEE. Firma se tak přidala k PearPC z Německa, Psystar v Miami a OpeniMac pusobící v Aregentině.

 

 

 

17. července 2009 je údajné datum zahájení prodeje nového modelu iPhone

21. května 2009, 00.00 | Spekulací okolo nového modelu iPhone je celá řada. Ovšem jen málo které z nich odkazují na zdroj blízký vývojovému týmu Apple tak, jako server AppleiPhoneApps.com. Ten v seznamu chystaných novinek uvádí,že například nový model bude hladší než předchůdce, bude se prodávat v 16GB a 32GB verzi, vyroben bude z nového materiálu a údajně se bude prodávat již 17. července 2009! Další informace se dozvíte v pokračování článku.

 

 

 

Jak myslí Steve Jobs?: Nad českým vydáním amerického bestselleru "Inside Steve`s Brain"

21. května 2009, 00.00 | Na český knižní trh se nedávno dostal překlad knihy Leandera Kahneye "Inside Steve`s Brain", věnované Stevu Jobsovi a jeho působení ve společnosti Apple. Podrobnější přibližení dané publikace naleznete v této recenzi.

 

 

 

Apple posílí svou telefonickou podporu o 450 domácích pracovníků

20. května 2009, 06.00 | Nové inzeráty Applu hledají v USA pracovníky technické podpory pracující z domova, mohlo by jich přibýt až 450, což vyvolává otázku, zda jde pouze o důsledek rostoucí obliby produktů firmy, anebo o přípravu na podzimní uvedení něčeho nečekaného.

 

 

 

Apple možná přece jen dovolí na iPhonu procesy v pozadí

20. května 2009, 05.00 | Nové pověsti tvrdí, že Apple hledá způsob, jak dovolit aplikacím iPhonu běh v pozadí, i když v omezené míře, avšak bude třeba překonat značné technické překážky, takže si na zavedení téhle možnosti asi ještě počkáme.

 

 

 

Apple rozběhl zátěžové testy oznamovací služby pro iPhone

20. května 2009, 04.00 | Tento týden proběhnou zátěžové testy oznamovací služby pro iPhone a iPod touch, potřebné zatížení poskytne agentura Associated Press.

 

 

 

Palm Pre bude prodávat Sprint Nextel od 6. června

20. května 2009, 00.00 | Americký operátor Sprint Nextel uvede na trh v USA mobilní telefon Palm Pre 6. června. Se smlouvou o využívání služeb Sprintu na dva roky bude telefon stát 199 dolarů. Podle dostupných informací se zatím jedná o největší konkurenci Apple iPhone.

 

 

 

První letošní Apple sraz již tuto sobotu v Brně

20. května 2009, 00.00 | Restaurace U Koudelků v Brně na Lesné bude už poněkolikáté hostit sraz všech příznivců firmy Apple. První letošní Apple sraz se uskuteční již tuto sobotu 23. května od 16:00 hodin. Pokud si chcete přátelsky popovídat s lidmy okolo Apple, podělit se o zkušenosti a příjemně posedět, jste srdečně zváni.

 

 

 

YouTube odstranil videa prezentující funkce Mac OS X 10.6 Snow Leopard

19. května 2009, 00.00 | Uživatel s přezdívkou LeopardOctober zveřejnil na serveru YouTube.com více než půl tuctu nových videí, jenž prezentují funkce Mac OS X 10.6 Snow Leopard. Ovšem všechna videa byla ze serveru administrátory rychle odstaněna.

 

 

 

Objevily se fotografie, zachycující nové funkce Mac OS X 10.6 Snow Leopard

19. května 2009, 00.00 | Server MacMagazine uveřejnil fotografie, které zachycují nové, doposud neznámé funkce Mac OS X 10.6 Snow Leopard. Mezi novinky patří například nové menu Services, panel Mouse & Keyboard a mnohé další funkce. Autor fotografií uveřejnil na YouTube rovněž video, zachycující nové funkce systému.

 

 

 

Strana výpisu

... 58 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: