Zprávy o Applu - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZprávy o Applu

Dvě zajímavé produktivní aplikace pro iPhone

23. září 2009, 00.00 | Pantone dodává vlastní aplikaci myPANTONE pro práci s paletami barev na iPhonu. A Mariner Calc 2.0 dále rozšiřuje možnosti práce s tabulkami Excelu na telefonu Applu.

 

 

 

Souhrn dění okolo iPhonu

21. září 2009, 00.00 | Apple a Google se dále dohadují okolo aplikace pro službu Google Voice. S firmwarem 3.1 někdy přestala fungovat podpora Exchange na přístrojích bez hardwarového šifrování. Apple vyjasňuje užívání antiphishingové ochrany firmwaru 3.1. A iPhone Dev Team vydal nástroj pro otevření firmwaru 3.1, ten však nefunguje na novějším hardwaru.

 

 

 

Nové informace k iPodu touch

21. září 2009, 00.00 | Uniklé fotografie prototypu s fotoaparátem byly zřejmě autentické. Apple potvrdil, že „nový“ 8GB iPod touch je nezměněný loňský model. A Macworld provedl výkonnostní testy nového 64GB modelu, které prokázaly jeho značné zrychlení.

 

 

 

Nové pověsti o tabletu

18. září 2009, 00.00 | Podle nejnovějších pověstí přijde tablet Applu na trh v únoru 2010, tchajwanské zdroje už vyjmenovávají některé dodavatele jeho komponent.

 

 

 

MonoTouch dovolí vyvíjet .NET aplikace pro iPhone

18. září 2009, 00.00 | Novell vydal vývojový rámec pro iPhone, který umožní vyvíjet aplikace platformy .NET pro kapesní přístroje Applu, aniž by to porušovalo jeho přísné licenční podmínky.

 

 

 

Apple aktualizoval také službu MobileMe

16. září 2009, 00.00 | Nová vylepšení služby využijí iPhony a iPody touch s firmwarem 3.1, Macy se Snow Leopardem a též PC s Windows.

 

 

 

Nové informace k fotoaparátu pro iPod touch

14. září 2009, 00.00 | Steve Jobs sice vysvětlil tisku, proč videokameru nedostal také iPod touch, ale zákulisní zdroje tvrdí, že možnost doplnění fotoaparátu k tomuto iPodu stále existuje, až se vyřeší technické potíže.

 

 

 

MetaTools se vracejí v podobě iPhone aplikace

11. září 2009, 00.00 | Vzpomenete si na pojmy jako MetaTools, KPT, PowerGoo či MetaCreations? Pokud ano a nostalgie vám nedá, můžete si osvěžit vzpomínku na tato vtipná udělátka novou iPhone aplikaci Making Faces.

 

 

 

Stručné shrnutí novinek ze středeční akce Applu

10. září 2009, 00.00 | Steve Jobs s dalšími spolupracovníky představil firmware 3.1, iTunes 9 a nové iPody, naplnila se však jen menší část očekávání vzbuzených kolujícími pověstmi.

 

 

 

Nové pověsti o potížích s chystanými iPody

9. září 2009, 00.00 | Apple připravuje sanfranciské konferenční středisko na dnešní akci, avšak nejnovější pověsti tvrdí, že chystané nové iPody mají technické potíže, jež mohou zpozdit jejich příchod na trh.

 

 

 

Strana výpisu

... 44 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: