Zprávy o Applu - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZprávy o Applu

Nové pověsti o tabletu Applu

23. listopadu 2009, 00.00 | Vydavatel časopisu Wired se sice již chystá přizpůsobit pro tablet Applu, ale podle nových pověstí se má uvedení tabletu značně opozdit a možná se objeví také model s OLED displejem.

 

 

 

Novinky na poli mapových aplikací pro iPhone

23. listopadu 2009, 00.00 | Aplikace Google Earth 2.0 přidává důležité nové funkce. A TomTom vydal verzi 1.2 své navigační aplikace, jež podporuje také iPod touch a uvedl novou automobilovou sadu určenou právě pro tento přístroj.

 

 

 

iPhone by se brzy mohl začít prodávat také v Jižní Koreji

20. listopadu 2009, 00.00 | iPhone překonal poslední legislativní překážku vstupu do Jižní Koreje, ale zatím se neví, kdy na tamní trh skutečně přijde.

 

 

 

VSP DATA a Apple společně

20. listopadu 2009, 00.00 | Společnost VSP DATA a.s. se stává novým autorizovaným servisním střediskem pro Apple v ČR a SR. Se záručním i pozáručním servisem se nyní tedy můžete obracet na nové středisko.

 

 

 

Zprávy související s iPhonem

18. listopadu 2009, 00.00 | OnLive předvedla svou herní službu i na iPhonu. A Apple ke schvalování aplikací pro App Store využívá též automatických softwarových nástrojů, aby odhalil použití nepovolených API rozhraní.

 

 

 

Apple možná připravuje tablet podporující vstup z pera

16. listopadu 2009, 00.00 | Byla zveřejněna patentová žádost Applu popisující zařízení, které podporuje též vstup pomocí pera.

 

 

 

Zprávy o iPhonu a iPodech

16. listopadu 2009, 00.00 | Objevila se nová, závažnější hrozba pro iPhony s otevřeným firmwarem, jež z nich zcizuje data. Apple začal na webu Dev Center sdělovat vývojářům stav schvalování jejich aplikací a též hledá softwarového inženýra pro vývoj her na platformě iPhone OS. A vydal aktualizovaný firmware 1.0.2 pro iPod nano páté generace.

 

 

 

Digit #36 - O Internetu a reklamě

16. listopadu 2009, 00.00 | Nový díl videocastu Digit si pozval hosta, Patrika Zandla. Je celý věnován (ne)fungujícícm formám reklamy na Internetu a v sociálních sítích. Odpovídá na otázku jak vydělat na reklamě a zároveň zadí zadavatelům, jaké formy reklamy dnes opravdu fungují.

 

 

 

Obchodní zprávy o iPhonu

13. listopadu 2009, 00.00 | Apple se stal nejziskovějším výrobcem mobilních telefonů a jeho globální podíl na prodeji chytrých telefonů činí již přes 17 procent. A Orange UK prodal ve Velké Británii za první den přes 30 000 iPhonů.

 

 

 

Apple otevřel svůj první kamenný obchod ve Francii

11. listopadu 2009, 00.00 | V sobotu zahájil provoz Apple Store u světoznámého pařížského muzea Louvre.

 

 

 

Strana výpisu

... 40 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: