Zprávy o Applu - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZprávy o Applu

JavaScript zvládá iPhone 3GS skutečně hodně rychle

29. června 2009, 00.00 | Nové testy analytické a reklamní firmy Medialets ukázaly, že iPhone 3GS zpracovává JavaScript třikrát rychleji než iPhone 3G a Palm Pre, velkou zásluhu na tom však má vedle nového hardwaru také firmware 3.0.

 

 

 

Za první 3 dny se prodalo přes milion iPhonů 3GS

24. června 2009, 00.00 | Apple potvrdil, že se během prvních 3 dnů od uvedení na trh prodal přes milion kusů nového iPhonu 3GS, těm, kdo měli potíže s jeho aktivací, poskytl odškodnění v podobě kreditu pro iTunes Store. A příslušná tisková zpráva zmínila Steva Jobse, což vyvolalo vlnu spekulací o jeho návratu.

 

 

 

Apple odmítl zařadit na App Store emulátor Commodoru 64

24. června 2009, 00.00 | Tvůrce her pro iPhone Manomio vyvinul plnohodnotný emulátor počítače Commodore 64, ale přestože získal potřebné licence, Apple emulátor odmítl zařadit na App Store.

 

 

 

Navigon uvolnil svou navigační aplikaci pro iPhone

24. června 2009, 00.00 | Firma Navigon začala jako první dodávat svou plnohodnotnou navigační aplikaci pro iPhone na evropské trhy.

 

 

 

Hledá se ukradený 15" MacBook Pro

23. června 2009, 00.00 | 19.6.2009 byl v Praze ukraden MacBook Pro - 15" (stříbrný, ne-unibody) 2.4GHz/2x2G/250/SD/CZ Ser. číslo W88410M0YJZ. Pokud na něj narazíte, kontaktujte nás. Spojíme vás s majitelem a nezapomeneme ani na drobnou odměnu. Díky!

 

 

 

Steve Jobs se údajně podrobill transplantaci jater

22. června 2009, 00.00 | Zpráva sice zní poněkud bulvárně, avšak přinesl ji renomovaný deník Wall Street Journal, tvrdí, že v dubnu Steve Jobs prodělal transplantaci jater, ale nyní se již zotavuje a vrátí se do Applu za několik týdnů.

 

 

 

Objevily se hned dvě zprávy o rozebrání iPhonu 3GS a též jeho první výkonnostní testy

22. června 2009, 00.00 | Reportáže z rozebrání nového iPhonu přinesly opravárenská služba Rapid Repair a vzápětí také server iFixit, obě potvrdily, že se hardware nového iPhonu značně podobá útrobám Palmu Pre (a zřejmě by zvládl i HD video). AnandTech navíc provedl první výkonnostní testy nového modelu, ty potvrzují jeho výrazné zrychlení.

 

 

 

V pátek se začal prodávat iPhone 3GS

22. června 2009, 00.00 | Nový iPhone 3GS přišel na trhy osmi zemí, fronty zájemců se sice tentokrát tvořily v mnohem menší míře, přesto lze již v prvních dnech očekávat prodej stovek tisíc kusů a možná dokonce přes milion, díky předběžným objednávkám z webu, čemuž nasvědčuje též varování Applu o možném zpoždění aktivace.

 

 

 

Výtah z prvních recenzí nového iPhonu 3GS

19. června 2009, 00.00 | Čtyři významné americké deníky, a jeden web, přinesly první recenze nového iPhonu 3GS. Jejich hodnocení jsou všeobecně kladná, vyzdvihují hlavně vyšší rychlost a lepší fotoaparát, vážnější problémy se objevily pouze u hlasového ovládání. Recenzenti však shodně podotýkají, že díky novinkám firmwaru 3.0 vlastníci stávajících iPhonů nebudou mít až tak silnou motivaci k přechodu na nový model.

 

 

 

Apple vydal firmware 3.0

19. června 2009, 00.00 | Ve středu 17. června Apple skutečně uvolnil firmware 3.0 pro iPhone a iPod touch, přinášející řadu významných novinek, zájem o něj byl tak velký, že opět došlo k přetížení příslušných serverů Applu. A už jsou také dostupné hackerské nástroje dovolující otevření a odblokování nového firmwaru.

 

 

 

Strana výpisu

... 51 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: