Zprávy o Applu - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZprávy o Applu

Zprávy týkající se iPhonu

7. října 2009, 00.00 | iPhone Dev Team již dokáže otevřít také iPhone 3GS a iPod touch druhé generace. A i když Flash pro iPhone asi jen tak nebude, Adobe nabídne možnost přenosu Flash aplikací na něj.

 

 

 

Unikly webové reklamy naznačující brzký příchod modernizovaných Maců

6. října 2009, 00.00 | V reklamním systému Goggle Ad Sense pro Nizozemí a několik dalších evropských zemí se o víkendu dočasně objevily reklamy na očekávané nové modely Maců, což signalizuje, že na trh nejspíš dorazí již velice brzy.

 

 

 

Apple koupil mapovou firmu Placebase

5. října 2009, 00.00 | Ukázalo se, že Apple již v létě převzal firmu Placebase zabývající se webovými mapami, což lze považovat za další krok v jeho rozchodu s Googlem.

 

 

 

Patent Applu popisuje rozšířené dotykové ovládání

5. října 2009, 00.00 | V nově zveřejněné patentové žádosti popisuje Apple dotykové ovládání využívající obou rukou a rozlišující mezi dlaněmi a jednotlivými prsty, což by se dalo použít k ovládání předpokládaného tabletu.

 

 

 

Zprávy související s iPhonem

2. října 2009, 00.00 | Přístroje s iPhone OS obstarávají 40 procent mobilních přístupů k Webu. Apple nabízí na svém webu průvodce aplikacemi iPhonu. Dropbox vydal aplikaci pro iPhone. A EyeTV přináší na iPhone živé televizní vysílání.

 

 

 

Nové pověsti o tabletu Applu

2. října 2009, 00.00 | Podle zdrojů iLounge tablet bude v podstatě iPhone s 10,7“ obrazovkou. A nově se objevily pověsti, podle nichž Apple jedná o využití tabletu pro distribuci tištěných médií prostřednictvím iTunes.

 

 

 

Zprávy spojené s iPhonem

30. září 2009, 00.00 | Počet jednotlivých stažení aplikací z App Store překročil dvě miliardy. V USA byla konečně spuštěna podpora MMS zpráv pro iPhone. China Unicom zveřejnil první podrobnosti o nadcházejícím prodeji iPhonu v Číně. A ve Velké Británii přišel operátor O2 UK o exkluzivitu prodeje iPhonu.

 

 

 

Czech Data Systems nově pod značkou Apcom

27. září 2009, 00.00 | O změnách kolem působeni Applu v ČR se hovoří dlouhá léta. V letošním roce se začalo opravdu něco dít a po založení české pobočky Apple Europe přichází další změna. CDS, distribuční společnost, mění svojí obchodní značku.

 

 

 

Zprávy týkající se iPhonu

25. září 2009, 00.00 | Služba Google Sync konečně umí synchronizovat na iPhonu také zprávy Gmailu. A kvůli chybě evropských webových obchodů Applu TomTom prozradil cenu své automobilové GPS sady pro iPhone.

 

 

 

Apple se dotazuje uživatelů na výdrž baterie pod firmwarem 3.1

23. září 2009, 00.00 | Poté, co si mnozí uživatelé iPhonu stěžovali na zhoršení výdrže baterie po přechodu na firmware 3.1, začal se Apple údajně ptát na jejich zkušenosti.

 

 

 

Strana výpisu

... 43 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: