Zprávy o Applu - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZprávy o Applu

Zprávy týkající se iPhonu

7. října 2009, 00.00 | iPhone Dev Team již dokáže otevřít také iPhone 3GS a iPod touch druhé generace. A i když Flash pro iPhone asi jen tak nebude, Adobe nabídne možnost přenosu Flash aplikací na něj.

 

 

 

Unikly webové reklamy naznačující brzký příchod modernizovaných Maců

6. října 2009, 00.00 | V reklamním systému Goggle Ad Sense pro Nizozemí a několik dalších evropských zemí se o víkendu dočasně objevily reklamy na očekávané nové modely Maců, což signalizuje, že na trh nejspíš dorazí již velice brzy.

 

 

 

Apple koupil mapovou firmu Placebase

5. října 2009, 00.00 | Ukázalo se, že Apple již v létě převzal firmu Placebase zabývající se webovými mapami, což lze považovat za další krok v jeho rozchodu s Googlem.

 

 

 

Patent Applu popisuje rozšířené dotykové ovládání

5. října 2009, 00.00 | V nově zveřejněné patentové žádosti popisuje Apple dotykové ovládání využívající obou rukou a rozlišující mezi dlaněmi a jednotlivými prsty, což by se dalo použít k ovládání předpokládaného tabletu.

 

 

 

Zprávy související s iPhonem

2. října 2009, 00.00 | Přístroje s iPhone OS obstarávají 40 procent mobilních přístupů k Webu. Apple nabízí na svém webu průvodce aplikacemi iPhonu. Dropbox vydal aplikaci pro iPhone. A EyeTV přináší na iPhone živé televizní vysílání.

 

 

 

Nové pověsti o tabletu Applu

2. října 2009, 00.00 | Podle zdrojů iLounge tablet bude v podstatě iPhone s 10,7“ obrazovkou. A nově se objevily pověsti, podle nichž Apple jedná o využití tabletu pro distribuci tištěných médií prostřednictvím iTunes.

 

 

 

Zprávy spojené s iPhonem

30. září 2009, 00.00 | Počet jednotlivých stažení aplikací z App Store překročil dvě miliardy. V USA byla konečně spuštěna podpora MMS zpráv pro iPhone. China Unicom zveřejnil první podrobnosti o nadcházejícím prodeji iPhonu v Číně. A ve Velké Británii přišel operátor O2 UK o exkluzivitu prodeje iPhonu.

 

 

 

Czech Data Systems nově pod značkou Apcom

27. září 2009, 00.00 | O změnách kolem působeni Applu v ČR se hovoří dlouhá léta. V letošním roce se začalo opravdu něco dít a po založení české pobočky Apple Europe přichází další změna. CDS, distribuční společnost, mění svojí obchodní značku.

 

 

 

Zprávy týkající se iPhonu

25. září 2009, 00.00 | Služba Google Sync konečně umí synchronizovat na iPhonu také zprávy Gmailu. A kvůli chybě evropských webových obchodů Applu TomTom prozradil cenu své automobilové GPS sady pro iPhone.

 

 

 

Apple se dotazuje uživatelů na výdrž baterie pod firmwarem 3.1

23. září 2009, 00.00 | Poté, co si mnozí uživatelé iPhonu stěžovali na zhoršení výdrže baterie po přechodu na firmware 3.1, začal se Apple údajně ptát na jejich zkušenosti.

 

 

 

Strana výpisu

... 43 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: