Zprávy o Applu - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZprávy o Applu

Další nepříznivé zprávy o prodeji iPhonu v Číně

7. prosince 2009, 00.00 | China Unicom na aukčním serveru prodal jen pět iPhonů, oficiální prodej v Číně tak zřejmě stále zůstává velmi slabý.

 

 

 

Apple převzal hudební službu Lala

7. prosince 2009, 00.00 | V pátek Apple koupil hudební službu Lala a její technologie, což nejspíš využije pro rozšíření svých vlastních hudebních služeb, zejména v oblasti proudového přehrávání (streamingu).

 

 

 

iPhone navigace pro Indii

5. prosince 2009, 00.00 | Společnosti Sygic a Mobile Map India začaly společně nabízet navigační řešení pro iPhone s mapami Indie. Pokud se tedy chystáte do této exotické země, můžete získat přesné off-line mapy za necelých 80 USD prostřednistvím AppStore.

 

 

 

Zprávy o iPhonu a iPodu touch

4. prosince 2009, 00.00 | Obchodníci mají zájem o zúčtovací systém Applu postavený na iPodech touch a ten jim možná vyhoví. Aplikace Photoshop.com Mobile je nyní dostupná celosvětově. A autor červa Ikee získal zaměstnání.

 

 

 

Ochrannou známku „TabletMac“ drží Apple

4. prosince 2009, 00.00 | Ukázalo se, že ochrannou známku „TabletMac“ zaregistrovanou Axiotronem nyní vlastní Apple.

 

 

 

Zprávy spojené s iPhonem

2. prosince 2009, 00.00 | Prodej iPhonu v Jižní Koreji začal úspěšné. Na Internetu byly objeveny první známky testování nového modelu iPhonu. A inzerát Applu naznačuje, že hodlá pracovat na vlastních mapách a mapových technologiích pro iPhone.

 

 

 

Zprávy týkající se iPhonu

30. listopadu 2009, 00.00 | V Jižní Koreji bude o iPhone zřejmě značný zájem. V Británii se bude telefon Applu prodávat také v hypermarketech Tesco. A Microsoft umožní, aby streamované video Silverlightu bylo možné přehrávat na iPhonu.

 

 

 

Apple hájí své schvalovací postupy pro App Store

30. listopadu 2009, 00.00 | Viceprezident Applu Phil Schiller poskytl rozhovor osvětlující schvalování aplikací pro obchod App Store.

 

 

 

Apple žádá o tvrdá opatření proti Psystaru

27. listopadu 2009, 00.00 | Apple požádal soud, aby floridskému výrobci klonů Maců zakázal prodej počítačů s Mac OS X a zároveň chce po Psystaru vysoké finanční náhrady.

 

 

 

Zprávy o iPhonu

25. listopadu 2009, 00.00 | V Jižní Koreji se iPhone začne prodávat 28. listopadu. Zrušení exkluzivity zvýšilo odbyt iPhonu v Evropě. A objevil se nový, tentokrát již skutečně nebezpečný červ napadající nezabezpečené iPhony s otevřeným firmwarem.

 

 

 

Strana výpisu

... 39 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: