Zprávy o Applu - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZprávy o Applu

Nové pověsti o tabletu

11. ledna 2010, 00.00 | Tablet Applu má mít hliníkové pouzdro. Přístroj údajně dostane balík iWork upravený pro dotykové ovládání a bude podporovat složitější gesta. A představení platformy NVIDIA Tegra 2 vyvolalo diskuse o vnitřní architektuře tabletu.

 

 

 

Patent Applu na dotykové 3D ovládání by se mohl týkat tabletu

8. ledna 2010, 00.00 | Nově objevená patentová žádost Applu popisuje intuitivnější metody manipulace s 3D objekty na dotykové obrazovce, což by mohlo být pověstmi ohlašované úžasné nové uživatelské rozhraní tabletu.

 

 

 

Další zprávy k tabletu

8. ledna 2010, 00.00 | Bloomberg zopakoval dřívější pověsti o tabletu Applu, avšak bývalý marketingový manažer Applu naznačil, že se možná jedná o záměrné řízené informační úniky z Cupertina. A Microsoft ukázkou chystaného tabletu HP příliš nepřesvědčil.

 

 

 

Nové zprávy o tabletu

6. ledna 2010, 00.00 | Apple zřejmě skutečně chystá velkou předváděcí akci, ale nejspíš až na středu 27. ledna. A objevily se první zmínky o iPhone OS 4, který by měl podporovat vyšší rozlišení obrazovky.

 

 

 

Apple koupil reklamní firmu Quattro Wireless

6. ledna 2010, 00.00 | Apple by měl brzy oznámit převzetí mobilní reklamu dodávající firmy Quattro Wireless, zřejmě v reakci na nedávný obdobný krok Googlu, Quattro Wireless již transakci potvrdila.

 

 

 

Apple oznámil 3 miliardy stažení z App Store

6. ledna 2010, 00.00 | Aplikační obchod Applu pokračuje v prudkém růstu, počet jednotlivých stažení aplikací již překonal 3 miliardy.

 

 

 

Přibývá pověstí o tabletu

4. ledna 2010, 00.00 | Konec roku 2009 byl ve znamení zvýšeného přísunu pověstí o tabletu Applu, jeho představení se očekává 26. ledna. A objevily se také jeho možné názvy a některé další podrobnosti.

 

 

 

Dění okolo iPhonu a iPodu touch

4. ledna 2010, 00.00 | China Unicom prodal již 300 000 iPhonů. Statistiky stahování z App Store nasvědčují silnému vánočnímu prodeji iPodu touch. Nalezeny nové náznaky, že se chystá levný 8GB iPhone 3GS. Objevil se pravděpodobný termín konání WWDC 2010 a zřejmě i oznámení nového modelu iPhonu. Na iPhonu bylo předvedeno 3D jádro Unreal Engine 3. A nový iPhone by údajně měl nasadit pětimegapixelový fotoaparát.

 

 

 

Zprávy spojené s iPhonem

21. prosince 2009, 00.00 | V USA iPhone předčil v počtu uživatelů přístroje s Windows Mobile. Data firmy AdMob ukazují silný nárůst používání iPhonu zejména mimo USA. Avšak nová nečekaně příznivá čísla z Japonska vyvolávají pochybnosti. Aplikace Pastebot spravuje schránku na iPhonu a umožňuje výměnu jejích dat s Macem. A na iPhone dorazila hra Need for Speed: Shift.

 

 

 

Apple získal trvalý soudní příkaz vůči Psystaru

18. prosince 2009, 00.00 | Soudní spor Applu s floridským výrobcem klonů Maců dospěl po 17 měsících k dalšímu důležitému mezníku, k trvalému soudnímu příkazu zakazujícímu Psystaru prodej hardwaru s Mac OS X.

 

 

 

Strana výpisu

... 37 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: