Video z Macworldu - keynote a iMac - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůAgregator

Video z Macworldu - keynote a iMac

9. ledna 2002, 00.00 | Chcete si vychutnat keynote Steva Jobse na Macworldu v San Franciscu? A uvedení nové verze iMaca, včetně názorného předvedení přímo od Steva? Podívejte se na naše videosekvece, které vám přinášíme přímo z místa dění.

Za podporu online zpravodajství
děkujeme sponzorům:


 

Pro uživatele, kteří nemohli letos navštívit Macworld Expo, případně nemohli alespoň sledovat přímý přenos z keynote přes internet, přinášíme krátké videosekvence, které jsme natočili přímo na místě. Jelikož se část uživatelů připojuje přes modem, máme tentokrát připravené dvě verze - jednu v nižší kvalitě a rozlišení, druhá má větší rozlišení, vyšší kvalitu a lepší zvuk. Velikost souborů v nižší kvalitě je kolem 900 kB, soubory ve vyšší kvalitě jsou cca 6 MB veliké. Každý z klipů trvá zhruba 2 minuty.

Jelikož jsou obě verze vytvořené pomocí kodeku Sorenson Video 3, potřebujete k přehrávání QuickTime 5.0.2 nebo novější. Pokud nemáte tuto verzi, doporučujeme vám upgradovat – plné instalátory najdete zde, síťové zde. Pokud máte verzi 5.0.x, stačí použít částečný update, zabudovaný přímo v QuickTime.

První klip obsahuje klíčové pasáže z keynote Steva Jobse – včetně reakcí uživatelů. Díky tomu si můžete vychutnat atmosféru keynote, která je opravdu neopakovatelná. Ne nadarmo se říká, že Steve Jobs kolem sebe vytváří „pole deformované reality“ – diváky svých keynote dokáže přesvědčit takřka o čemkoliv, že je to přesně to, co chtějí. V tomto klipu chybí poslední část keynote – uvedení nového iMaca. Video se otevře v samostatném okně.

Nižší kvalita - Vyšší kvalita

Uvedení iMaca najdete v druhém klipu – ohlášení iMaca, jeho „příchod na scénu“, následné krátké představení Jobsem a také předvedení přímo na stánku Applu. Video se otevře v samostatném okně.

Nižší kvalita - Vyšší kvalita

Pokud chcete vidět tyto sekvence v plné kvalitě a také v komplexnější podobě, budete mít šanci na dalším MujMAC fóru, které chystáme na konec ledna.

Obsah seriálu (více o seriálu):

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Výstavy  

 » Rubriky  » Agregator  

 

 

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: