Tipy a Triky - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůTipy a Triky

Inspektory pro XIBy

7. září 2011, 00.00 | Inspektory jsou jedním z nejdůležitějších prvků editoru XIBů: právě jejich prostřednictvím nastavujeme nejrůznější atributy objektů, jež síť tvoří – to, co bychom jinak museli dělat programově pomocí odpovídajících služeb API.

 

 

 

Editor XIBů

31. srpna 2011, 00.00 | V poslední době se v našem seriálu zabýváme NIBy a XIBy – jak už víme, jde jen o dvě různá jména téže věci. Vysvětlili jsme si velmi podrobně, oč vlastně jde; nyní se začneme zabývat podporou v Xcode pro práci s těmito soubory.

 

 

 

Více o XIBech

24. srpna 2011, 00.00 | V předchozím dílu našeho seriálu o programování počítačů s operačními systémy Mac OS X a iOS ve vývojovém prostředí Xcode jsme se začali zabývat "XIBy", sloužícími převážně (ale ne výhradně) k tvorbě grafického uživatelského rozhraní. Dnes si toho o nich řekneme více.

 

 

 

XIBy chyby

17. srpna 2011, 00.00 | V dnešním pokračování seriálu o práci ve vývojovém prostředí Xcode se začneme zabývat editací "XIBů" – objektových sítí, sloužících především (ale zdaleka ne výhradně) pro pohodlné sestavení grafického uživatelského rozhraní aplikace.

 

 

 

Xcode4: automatické doplňování v editoru

10. srpna 2011, 00.00 | Minule jsme přešli od nastavení projektů a cílů k editoru zdrojových textů: ukázali jsme si asistenta a vysvětlili, jak se s ním v pracuje a v čem se liší od podpory práce s více zdrojovými soubory v jediném okně v Xcode 3. Dnes se podíváme přímo do vlastního editoru.

 

 

 

Xcode4: taje editoru

3. srpna 2011, 00.00 | Dnes se v našem seriálu pustíme do novinek, jež přináší editor zdrojového kódu v Xcode 4; začneme poněkud zmatenou podporou práce s více dokumenty najednou.

 

 

 

Když je Apple nemocný 3. - služby pro firmy a prodejce

29. července 2011, 00.00 | Doteď jsme v našem seriálu probírali opravy produktů Apple především z pohledu koncového uživatele. Stále více firem je však kompletně vybavených technikou z Cupertina a přibývá také jablečných prodejců.

 

 

 

Xcode 4: Co jsou to Build Rules?

27. července 2011, 00.00 | Dnes dokončíme přehled nastavení cílů a projektu základními informacemi o "Build Rules".

 

 

 

Xcode4: Build Phases podruhé

20. července 2011, 00.00 | V současnosti se v našem seriálu o programování v prostředích Cocoa a iOS zabýváme novinkami vývojového prostředí Xcode 4. Minule jsme se seznámili s "Build Phases"; dnes si toho o nich řekneme trochu více.

 

 

 

Xcode 4: Build Phases

13. července 2011, 00.00 | V nastavení "Build Settings" se již vyznáme; nastavení cíle ale ještě neopustíme a podíváme se dnes blíže na vlastní popis toho, jak se přesně cíl sestavuje – "Build Phases".

 

 

 

Strana výpisu

3 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: